Povezane vesti
Ovako se obučavaju "Grifoni" Evo šta radi specijalna jedinica Vojske Srbije
Dnevnik 21.05.2025
BEOGRAD: U Centru za obuku putem simulacija Vojske Srbije u Beogradu u toku je realizacija vežbe Komande bataljona za specijalne operacije "Grifoni" iz sastava 72. brigade za specijalne operacije, saopštilo je danas Ministarstvo odbrane. Kako se navodi u… »
Srpski "Grifoni" u akciji Oglasilo se Ministarstvo odbrane
Alo 21.05.2025
U Centru za obuku putem simulacija Vojske Srbije u Beogradu u toku je realizacija vežbe Komande bataljona za specijalne operacije "Grifoni" iz sastava 72. brigade za specijalne operacije, saopštilo je danas Ministarstvo odbrane. Kako se navodi u… »
Vesti dana »

"Neka Bog zaštiti našu zemlju": Oglasio se Erdogan nakon razornog zemljotresa koji je pogodio Tursku
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

"Videćemo koliko je Putin ozbiljan": Rute otkrio o čemu će pričati ruski i američki lider: "Vrši ogroman pritisak na Rusiju"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Pristalice SNS-a uperile lasere u ekipu N1: Ometale izveštavanje i vređale novinarku (VIDEO)
Danas pre 41 minutajoš 1 povezana