Povezane vesti
Lučić: Telekom ima 15.000 korisnika u SAD, imao sam dobre sastanke u Stejt departmentu
Euronews 10.06.2025
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je danas da je Telekom Srbija, osim u Evropi, veoma razvijen i u SAD, gde broji čak 15.000 korisnika i dodao je da je tokom nedavne posete SAD imao dobre sastanke sa predstavnicima Stejt… »
Direktor Telekoma se vratio iz Amerike sa odličnim vestima: Imamo 15.000 korisnika!
Telegraf 10.06.2025
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je Telekom Srbija, osim u Evropi, veoma razvijen i u SAD, gde broji čak 15.000 korisnika i dodao je da je tokom nedavne posete SAD imao dobre sastanke sa predstavnicima Stejt departmenta… »
Vesti dana »
Posle napada na tanker UN prekinule evakuaciju brodova kroz Ormuski moreuz
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Razorni zemljotresi u Venecueli u manje od minut: Više od 180 mrtvih, blizu 1.500 povređenih
Danas pre 3 satajoš 2 povezane





