Povezane vesti
Lučić: Telekom ima 15.000 korisnika u SAD, imao sam dobre sastanke u Stejt departmentu
Euronews 10.06.2025
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je danas da je Telekom Srbija, osim u Evropi, veoma razvijen i u SAD, gde broji čak 15.000 korisnika i dodao je da je tokom nedavne posete SAD imao dobre sastanke sa predstavnicima Stejt… »
Direktor Telekoma se vratio iz Amerike sa odličnim vestima: Imamo 15.000 korisnika!
Telegraf 10.06.2025
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je Telekom Srbija, osim u Evropi, veoma razvijen i u SAD, gde broji čak 15.000 korisnika i dodao je da je tokom nedavne posete SAD imao dobre sastanke sa predstavnicima Stejt departmenta… »
Vesti dana »
Pobeda Holandije za prvo mesto u grupi, remi Japana i Švedske za prolaz u nokaut fazu Mundijala
Danas pre 53 minutajoš 7 povezanih
Nemci izgubili i prošli kao prvi – kraj za „srpskog zeta“ i Kurasao
Sputnik pre 4 satijoš 6 povezanih
Posle napada na tanker UN prekinule evakuaciju brodova kroz Ormuski moreuz
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
U Americi završen najveći transfer na svetu: Nejmar, Mbape, pa Eliot Anderson
Mondo pre 2 satajoš 4 povezane



