Povezane vesti
Mladi kuvar otkriva kako da uspete u ovom poslu
Kamatica 24.06.2025
- Pre sedam godina zaršio sam srednju stručnu školu i svoju karijeru kao profesionani kuvar počeo da gradim u Berlinu. Ko voli to što radi i ko želi da napreduje, oblast gastronomije zaista pruža velike mogućnosti.Kada je u pitanju rad u restoranu sa… »
Početna plata 1.500 €, a onda se višestruko povećava: Mladi kuvar Vasilije nakon srednje škole karijeru gradi u Nemačkoj
Kurir 24.06.2025
Da kada radite nešto što volite uspeh je zagarantovan, na svom ličnom primeru dokazuje i mladi kuvar Vasilije Leovac koji se nakon srednje škole zaposlio u najpretužnijim restoranima u Nemačkoj, a kao profesionalni kuvar radio je čak i u restoranu koji… »
Vesti dana »
Netanjahu o Vensovim navodima: Tramp nije jedini prijatelj Izraela
Insajder pre 41 minutajoš 58 povezanih
Loznica u žalosti: Ovo su osamnaestogodišnjaci Marko i Bogdan koji su jutros stradali u Banji Koviljači, vozili sa probnom vozačkom dozvolom.
Dnevnik pre 4 satijoš 35 povezanih
Peskov Ne isključuje posledice: Poljska treba dobro da razmisli šta radi
Večernje novosti pre 2 satajoš 34 povezane
Đoković posle plasmana u četvrtfinale: "Teško sam došao do pobede, Safijulin je odlično igrao"
Dnevnik pre 56 minutajoš 36 povezanih
Jokić otišao u drugi deo Srbije: Pred meč sa Bosnom i Hercegovinom se pojavio na konjičkim trkama
Mondo pre 16 minutajoš 29 povezanih


