Povezane vesti
Mraz u Turskoj diže cenu lešnika, Srbija pred poskupljenjem slatkiša
Serbian News Media 13.07.2025
Nakon rasta cena kakaoa koji je već “zagorčao” čokoladu, potrošače sada čeka potencijalno poskupljenje proizvoda sa lešnicima, uključujući popularnu Nutellu. Razlog leži u značajnom smanjenju roda lešnika u Turskoj, najvećem svetskom proizvođaču, zbog… »
Srbija je četvrta u Evropi po proizvodnji lešnika: Ko je svetski rekorder?
N1 Info 13.07.2025
Da nam je cena kakaoa već "zagorčala" čokoladu osetili su svi potrošači koji kupuju ovaj proizvod. Sudeći prema poslednjim informacijama koje stižu iz Turske, cene još nekih proizvoda bi mogle tek da nas "udare po džepu". Naime, u toj državi poskupeli su… »
Srbija je četvrta u Evropi po proizvodnji lešnika: Ko je svetski rekorder?
Vesti online 13.07.2025
Da nam je cena kakaoa već “zagorčala” čokoladu osetili su svi potrošači koji kupuju ovaj proizvod. Sudeći prema poslednjim informacijama koje stižu iz Turske, cene još nekih proizvoda bi mogle tek da nas “udare po džepu”. Pre pet godina, u Srbiji upola… »
Vesti dana »

UŽIVO Studenti i građani ispred Filozofskog u Novom Sadu: Policija blokira ulaz, studenti saopštili zahteve za održavanje ispita (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 36 povezanih

Đorđa Meloni: Saveznici razmatraju italijanski predlog o garancijama za Ukrajinu
Politika pre 38 minutajoš 32 povezane

Više od 120 nastavnika Filozofskog osudilo izbacivanje studenata: Ispiti nemogući u nasilničkoj atmosferi
Radio 021 pre 5 satijoš 36 povezanih