Povezane vesti
Neviđena drama u akvarijumu Divlja zver zgrabila dete za ruku, majka vrištala od užasa – osoblje samo posmatralo! (video)
Alo 01.08.2025
Poseta akvarijumu u San Antoniju pretvorila se u noćnu moru za šestogodišnjeg Lea, kada ga je u zoni za dodirivanje životinja (tzv. petting zona) napala hobotnica i ostavila mu bolne modrice duž cele ruke. Njegova majka, Britni Tarin, tvrdi da se… »
Hobotnica zgrabila dečaka za ruku i nije ga puštala: Majka uzalud pokušavala da mu pomogne
Telegraf 01.08.2025
Drama trajala pet minuta. Šestogodišnji Leo doživeo je zastrašujuće iskustvo tokom posete akvarijumu u San Antoniju, a kada ga je napala hobotnica u “petting” zoni (gde posetioci mogu da dodiruju životinje pod nadzorom zaposlenih) i ostavila mu modrice… »
Vesti dana »
Srbiju zahvatio jak toplotni talas: RHMZ izdao narandžasti meteoalarm
Naslovi.ai pre 2 satajoš 26 povezanih
N1 na Gazivodama posle rušenja: Više nema nikoga, vlasnik kaže da je 30 godina uložio u hotel (FOTO/VIDEO)
N1 Info pre 36 minutajoš 25 povezanih
Istorijski nizak vodostaj Dunava ugrozio funkcionisanje Hidrosistema Dunav-Tisa-Dunav: oglasili se nadležni
Telegraf pre 10 minutajoš 43 povezane
Članovi REM usvojili odliku da novinari prisustvuju konstitutivnoj sednici
Beta pre 1 satjoš 25 povezanih



