Povezane vesti
Keruša Dena 139 dana tražila svoje vlasnike: Posle "Oluje" lutala 500 km i pojavila se pred izbegličkim kampom
Mondo 04.08.2025
Porodica Radanović bila je jedna od mnogih koje su se, tokom akcije Oluja 1995, u izbegličkoj koloni, kretale iz pravca Petrinje, ka teritoriji tadašnje Savezne Republike Jugoslavije. Tog kobnog dana, njihova kuća je srušena, a u opštem metežu i želji da… »
"Mama, došla nam je Dena!" Dirljiva priča o keruši koja je posle "Oluje" prešla 500 kilometara i pronašla svoju porodicu
Alo 04.08.2025
Nakon 30 godina od zločinačke Oluja u kojoj je ubijeno hiljade ljudi, a proterano više od dvesta hiljada, još uvek isplivavaju tužne i potresne priče onih koji su prošli kroz užase rata, izbeglištva, gubitka članova porodice... U moru takvih, izdvojila… »
Vesti dana »
Peskov: Kijev otvorio Pandorinu kutiju – sada plaća cenu; Zelenski: Putin je potcenio najvažnije oružje Ukrajine – ljude
RTS pre 34 minutajoš 1 povezana
Stravična nesreća u Kraljevu: Automobil pokosio majku i dvoje dece na trotoaru
IndeksOnline pre 59 minutajoš 1 povezana





