Povezane vesti
Svetu preti novi, još krvaviji rat, možda već krajem avgusta?
Vesti online 14.08.2025
Izrael će gotovo sigurno pokrenuti novi rat protiv Irana pre decembra, a moguće je da sukob započne već krajem avgusta, piše u u najnovijoj analizi “Forin polisi”. Neostvareni ciljevi junskog rata Promašena izraelska strategija Logika novog napada Iran… »
Alarmantna analiza zapadnih medija: Svetu preti novi mnogo krvaviji rat koji možda počne i krajem avgusta
Večernje novosti 14.08.2025
IZRAEL će gotovo sigurno pokrenuti novi rat protiv Irana pre decembra, a moguće je da sukob započne već krajem avgusta, piše u najnovijoj analizi Foreign Policy koju prenosimo. Foto: Profimedia Iran, sa svoje strane, očekuje napad i priprema se za njega… »
Svetu preti mnogo krvaviji rat i on počinje krajem avgusta? Ova analiza pali sve alarme!
Dnevnik 14.08.2025
Izrael će gotovo sigurno pokrenuti novi rat protiv Irana pre decembra, a moguće je da sukob započne već krajem avgusta, piše u najnovijoj analizi Forin polisi koju prenosimo. Iran, sa svoje strane, očekuje napad i priprema se za njega. Dok je u prvom… »
Svetu preti novi mnogo krvaviji rat koji možda počne i krajem avgusta: Alarmantna analiza
Telegraf 14.08.2025
Neostvareni ciljevi junskog rata. Izrael će gotovo sigurno pokrenuti novi rat protiv Irana pre decembra, a moguće je da sukob započne već krajem avgusta, piše u najnovijoj analizi Foreign Policy koju prenosimo. Iran, sa svoje strane, očekuje napad i… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 12. novembar: Ujutru mraz i magla tokom dana pretežno sunčano
Beta pre 2 satajoš 1 povezana
I učenici dve niške gimnazije sutra bojkotuju nastavu u znak podrške Dijani Hrki
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Spanulis posle "tužnog" poraza od Partizana pogledao novinara u oči: "Zato sam osvajao Evrolige i titule..."
Telegraf pre 2 satajoš 2 povezane






