Повезане вести
Опрез због медведа на Перућцу: „Женка са три мечета готово свакодневно се појављује“
РИНА 27.08.2025
Опрез због медведа на Перућцу: „Женка са три мечета готово свакодневно се појављује“ Бајина Башта – Јавно предузеће „Национални парк Тара“ издало је упозорење посетиоцима и становништву да је у последњих месец дана на подручју… »
Опасност на Перућцу, мечка са три мечета се појављује свакодневно: "Национални парк Тара" издао упозорење
Мондо 27.08.2025
На подручју приобаља језера Перућац у последњих месец дана редовно је уочавана мечка са три мечета, саопштило је јавно предузеће "Национални парк Тара", након чега је издато упозорење посетиоцима и становништву "Најчешће их… »
Опрез ако идете на Перућац, мечка са три мечета се стално појављује Огласио се Национални парк Тара
Ало 27.08.2025
Камповање у приобаљу језера Перућац је забрањено ради заштите посетилаца и животиња. Јавно предузеће "Национални парк Тара" издало је упозорење посетиоцима и становништву да је у последњих месец дана на подручју приобаља… »
Мечка и мечићи долазе до језера Издато упозорење Националног пара "Тара"
Дневник 27.08.2025
БАЈИНА БАШТА: Јавно предузеће „Национални парк Тара“ издало је упозорење посетиоцима и становништву да је у последњих месец дана на подручју приобаља језера Перућац редовно уочавана мечка са три мечета. – Најчешће их виђамо на… »
Вести дана »
Карлос Сајнц: Норис је доказао да и добар момак може да буде шампион Формуле 1
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Стотине књига оштећене у Лувру: Цурење воде погодило библиотеку египатских антиквитета
Курир пре 1 минутјош 1 повезана







