Povezane vesti
Singo prešao iz Monaka u Galatasaraj
Sportski žurnal 28.08.2025
Fudbaler iz Obale Slonovače je sa Galatasarajem potpisao petogodišnji ugovor za platu od 4.800.000 evra po sezoni. Fudbaler iz Obale Slonovače Vilfrid Singo prešao je iz Monaka u Galatasaraj, saopštio je danas turski klub. Kako se navodi na sajtu… »
Zvezdaši ga pamte po golčini sa 25 metara u LŠ, sada je za 30 miliona otišao u Tursku, padaju svi rekordi
Telegraf 28.08.2025
Turska fudbalska liga postaje sve bogatija i bogatija iz sezone u sezonu, tako da su granice kada su transferi u pitanju sada daleko izvan onoga na šta smo navikli. Tako je Galatasaraj već platio Viktora Osimena Napoliju 75.000.000 evra, a sada je… »
Novo pojačanje za šampiona Turske: Galatasaraj doveo štopera za 30 miliona evra!
Večernje novosti 28.08.2025
Fudbaler iz Obale Slonovače Vilfrid Singo prešao je iz Monaka u Galatasaraj, saopštio je danas turski klub. FOTO: EPA Kako se navodi na sajtu Galatasaraja, Singo je u klub došao u transferu vrednom 30 miliona evra, plus 10 procenata od naredne prodaje… »
Vesti dana »
Ekipe na terenu dononoćno! Ekstremne padavine prekidaju snabdevanje strujom Elektrodistribucija Srbije objašnjava situaciju
Dnevnik pre 40 minutajoš 90 povezanih
Viši sud: Suđenje Nikoli Selakoviću u postupku za Generalštab počinje 4. februara
NIN pre 2 satajoš 24 povezane
Američki imigracioni agent ubio ženu u Mineapolisu, Bela kuća na udaru
BBC News pre 1 satjoš 28 povezanih
Novčane kazne za neodgovorne: U Novom Sadu pojačana kontrola uklanjanja snega sa javnih površina
Večernje novosti pre 25 minutajoš 28 povezanih




