Povezane vesti
Jutarnji list: Hrvatska i Slovenija potpisale sporazum, Vučić besan, u Beogradu se odmah digli
Danas 08.09.2025
Novi hrvatski vojni regionalni sporazum ponovo je izazvao bes u Srbiji i njihovom predsedniku Aleksandru Vučiću. Šest meseci nakon potpisivanja deklaracije o jačanju odbrambene saradnje sa ministrima odbrane Albanije i Kosova, ministar odbrane Ivan… »
Kako su Hrvati i Slovenci preko noći postali navodna vojna pretnja Srbiji?
N1 Info 08.09.2025
Hrvatska i Slovenija potpisale deklaraciju o vojnoj saradnji, koju je hrvatski ministar odbrane Ivan Anušíć nazvao „novim poglavljem“ u već odličnim odbrambenim odnosima dve zemlje, dok ga predsednik Srbije Aleksandar Vučić već vidi kao poligon za rat… »
Beograd nervozno reagirao na hrvatsko-slovensko obrambeni sporazum
SEEbiz 08.09.2025
ZAGREB - Novi vojni regionalni sporazum Hrvatske ponovno je izazvao bijes u Srbiji i njihova predsjednika Aleksandra Vučića. Šest mjeseci nakon što je s ministrima obrane Albanije i Kosova potpisao deklaraciju o jačanju obrambene suradnje, ministar… »
"Počinje veliki rasplet": Zemlje oko Srbije ulaze u vojne saveze, Vučić: "ne smemo biti slepi"
Blic 08.09.2025
Hrvatska i Slovenija potpisale su deklaraciju o vojnoj saradnji pre tri dana, što je predstavljeno kao "novo poglavlje u odnosima". To je već drugi savez oformljen u nepunih šest meseci, a zajedničko im je što ni u jednom nema Srbije. Analitičari… »
Vesti dana »
Vučić iz Pariza: Sa Makronom tri sata o saradnji, do 15. decembra potpisujemo ugovor za metro
IndeksOnline pre 4 satijoš 6 povezanih
"Bivši, ali budući predsednik čim bude prilike": Dodik podvukao da se ne povlači iz politike
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Obradović: „Moji igrači su heroji, uz najbolju publiku čuda su moguća“
Danas pre 4 satijoš 3 povezane






