Povezane vesti
Danas je najhladniji dan u poslednjih 100 godina Nekada je početkom oktobra bilo oko 20 stepeni, a od ovog datuma se sve menja
Alo 03.10.2025
Meteorolog Nedeljko Todorović izjavio je danas da nakon ove epizode veoma hladno vremena, sledi porast temperature u Srbiji i dodao da će u oktobru temperature biti u granicama prosečnih vrednosti za ovo doba godine. On je za Tanjug poručio da je ovo… »
Meteorolog o prognozi za naredne dane: Koliko će dugo trajati zahlađenje
NIN 03.10.2025
Meteorolog Nedeljko Todorović izjavio je danas da nakon ove epizode veoma hladno vremena, sledi porast temperature u Srbiji i dodao da će u oktobru temperature biti u granicama prosečnih vrednosti za ovo doba godine. Nedeljko Todorović je za Tanjug… »
Meteorolog Todorović obradovao sve: Sledi nam porast temperature
Dnevnik 03.10.2025
BEOGRAD: Meteorolog Nedeljko Todorović izjavio je danas da nakon ove epizode veoma hladno vremena, sledi porast temperature u Srbiji i dodao da će u oktobru temperature biti u granicama prosečnih vrednosti za ovo doba godine. On je za Tanjug poručio da… »
Vesti dana »
Valić Nedeljković: Nepotpuni izbor Saveta REM-a je propust koji nije smeo da se dogodi
Danas pre 1 satjoš 1 povezana







