Povezane vesti
Kancelarija za informacione tehnologije raspisala javni poziv za "Sajber distrikt"
RTV 22.10.2025
BEOGRAD - Kancelarija za informacione tehnologije i elektronsku upravu, u saradnji sa Programom Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP), poziva organizacije koje rade u oblasti sajber bezbednosti da se prijave za učešće u realizaciji "Sajber distrikta"… »
Srbija dobija Sajber distrikt: Otvoren poziv za organizacije iz oblasti IT bezbednosti
Alo 22.10.2025
Kancelarija za IT i eUpravu i UNDP objavili javni poziv za učešće u projektu „Sajber distrikt“, namenjenom razvoju sajber bezbednosti i AI rešenja. Kancelarija za informacione tehnologije i elektronsku upravu, u saradnji sa Programom Ujedinjenih nacija… »
Vesti dana »
„Spremite se za cenu nafte od 200 dolara“: SAD gađale Iran „u samoodbrani“, Teheran preti „ozbiljnim odgovorom“
Danas pre 10 minutajoš 29 povezanih
Vremenska prognoza za utorak, 26. maj: Danas sunčano i toplo
Serbian News Media pre 1 satjoš 19 povezanih
Paunović saopštio spisak: Bez standardnih reprezentativaca, šansa braći Stanković, Zukiću, Staniću i igračima iz Superlige
Dnevnik pre 45 minutajoš 19 povezanih




