Povezane vesti
Beograd u pokretu: Predlog gradonačelnika nema saobraćajno opravdanje, bolje je skretanje udesno
Beta 29.10.2025
Organizacija "Beograd u pokretu" je danas ocenila da predlog gradonačelnika o ukidanju skretanja ulevo nema stvarno saobraćajno opravdanje i da bi takva mera dodatno usporila kretanje vozila kroz grad. Predložili su da Beograd "uvede pravilo kojim bi se… »
Beograd u pokretu: Predlog gradonačelnika nema saobraćajno opravdanje, bolje je skretanje udesno
Nova 29.10.2025
Organizacija "Beograd u pokretu" je danas ocenila da predlog gradonačelnika o ukidanju skretanja ulevo nema stvarno saobraćajno opravdanje i da bi takva mera dodatno usporila kretanje vozila kroz grad. Predložili su da Beograd „uvede pravilo kojim bi se… »
Beograd u pokretu: Predlog gradonačelnika nema saobraćajno opravdanje, bolje je skretanje udesno
Radio sto plus 29.10.2025
Predložili su da Beograd “uvede pravilo kojim bi se vozilima dozvolilo skretanje desno i kada je na semaforu crveno svetlo, po uzoru na SAD, Nemačku i Kanadu, uz obavezno prethodno zaustavljanje i proveru bezbednosti prolaska”. Na većini beogradskih… »
Vesti dana »
Tramp izado hitno naređenje: Potpuna blokada ormuskog moreuza
Vesti online pre 2 satajoš 41 povezana
Zatvorena biračka mesta na izborima u Mađarskoj - pobeđuje li Orbanov Fides ili Mađarova Tisa?
RTV pre 20 minutajoš 126 povezanih
Totenhem ponovo kiksnuo – smeši im se čempionšip: Palas slavio u poslendjim momentima!
Hot sport pre 1 satjoš 58 povezanih





