Povezane vesti
Ekonomija će se slomiti do 2027. Faraž izneo šokantnu prognozu za Veliku Britaniju
Alo 03.11.2025
Lider britanske Reformističke stranke, Najdžel Faraž, izjavio je da veruje da će opšti izbori u Velikoj Britaniji biti održani 2027. godine usled ekonomskog kolapsa. Faraž kritikuje trenutnu vladavinu, rastuće zaduživanje i neiskustvo ministara… »
Faraž: Opšti izbori će biti održani 2027. godine zbog ekonomskog kolapsa
NIN 03.11.2025
Lider britanske Reformističke stranke Najdžel Faraž izjavio je danas da veruje da će opšti izbori u Velikoj Britaniji biti održani 2027. godine zbog "ekonomskog kolapsa". Faraž je ocenio da su podaci o rastućem BDP-u rezultat "masovnih migracija u… »
Velika: Britanija: opšti izbori će biti održani 2027. godine zbog ekonomskog kolapsa
Politika 03.11.2025
Faraž je ocenio da su podaci o rastućem BDP-u rezultat „masovnih migracija u razmerama koje do sada nisu mogle ni da se zamisle”. Lider britanske Reformističke stranke Najdžel Faraž izjavio je danas da veruje da će opšti izbori u Velikoj Britaniji biti… »
Vesti dana »
BLISKOISTOČNI SUKOB U napadima Irana i Hezbolaha na Izrael hospitalizovane 303 osobe za 24 sata; Musavi: Prolaz kroz Ormuski moreuz otvoren za sve osim za neprijatelje
RTV pre 6 minutajoš 46 povezanih
Danas su Mladenci: Koja je simbolika ovog praznika i zašto se zapravo mese mladenčići
Nova pre 1 satjoš 19 povezanih
Košarkaši Los Anđeles Klipersa pobedili Dalas, Bogdan Bogdanović nije ulazio u igru
Politika pre 51 minutajoš 22 povezane
"Ne odlažite zimsku odeću, biće mraza": Meteorolog Nedeljko Todorović otkrio kakvo nas vreme čeka
Mondo pre 1 satjoš 15 povezanih
U Sloveniji danas redovni parlamentarni izbori za 10. saziv Državnog zbora
Beta pre 2 satajoš 11 povezanih



