Povezane vesti
Koristio falsifikovane sertifikate Lažni pilot prevozio putnike kroz Evropu
Alo 12.11.2025
Pilot sa inicijalima L.A.B, koji je u zvaničnim dokumentima bio registrovan samo kao kopilot, mesecima je navodno upravljao putničkim avionima u ulozi kapetana koristeći falsifikovane sertifikate. Tokom tog perioda, leteo je po evropskim destinacijama za… »
Lažni pilot prevozio putnike kroz Evropu!
Večernje novosti 12.11.2025
PILOT sa inicijalima LAB, koji je formalno bio samo kopilot, navodno je leteo kao kapetan putničkih aviona najmanje nekoliko meseci, koristeći falsifikovane sertifikate, piše "Aero Telegraf". Foto: Tanjug/AP Tokom tog perioda prevozio je stotine putnika… »
Vozi, Miško! Sa falsifikovanim sertifikatima pilotirao mesecima širom Evrope!
Dnevnik 12.11.2025
Pilot sa inicijalima LAB, koji je formalno bio samo kopilot, navodno je leteo kao kapetan putničkih aviona najmanje nekoliko meseci, koristeći falsifikovane sertifikate, piše „Aero Telegraf”. Tokom tog perioda prevozio je stotine putnika po Evropi za… »
Vesti dana »
Vučić u Parizu na poziv Makrona: Predsednik Srbije prisustvuje obeležavanju Dana Republike Francuske
RTV pre 3 satajoš 1 povezana
Povređeni u nesreći u Lipcima se oporavljaju:Petoro stabilno, troje na kućnom lečenju
RTV pre 3 satajoš 1 povezana






