Povezane vesti
Franacuski parlamentarci suspendovali penzionu reformu, starosna granica ostaje nepromenjena
Euronews pre 3 sata
Poslanici francuskog parlamenta danas su usvojili odluku o suspenziji penzione reforme, pa će tako starosna granica za odlazak u penziju ostati 62 godine i 9 meseci. Poslanici su u prvom čitanju usvojili ovu odluku, kojom suspenzija reforme važi do 1… »
Poslanici francuskog parlamenta suspendovali penzionu reformu
Politika pre 2 sata
Starosna granica za odlazak u penziju ostaje 62 godine i 9 meseci do januara 2028. Poslanici francuskog parlamenta danas su usvojili odluku o suspenziji penzione reforme, pa će tako starosna granica za odlazak u penziju ostati 62 godine i 9 meseci… »
Francuska suspendovala reformu: Starosna granica za penziju ostaje 62 godine i 9 meseci
RTV pre 7 sati
PARIZ - Poslanici francuskog parlamenta danas su usvojili odluku o suspenziji penzione reforme, pa će tako starosna granica za odlazak u penziju ostati 62 godine i 9 meseci. Poslanici su u prvom čitanju usvojili ovu odluku, kojom suspenzija reforme važi… »
Novi poraz Makrona: Poslanici francuskog parlamenta suspendovali penzionu reformu
Večernje novosti pre 7 sati
POSLANICI francuskog parlamenta danas su usvojili odluku o suspenziji penzione reforme, pa će tako starosna granica za odlazak u penziju ostati 62 godine i 9 meseci. Foto: Goran Čvorović Poslanici su u prvom čitanju usvojili ovu odluku, kojom suspenzija… »
Vesti dana »
Valić Nedeljković: Nepotpuni izbor Saveta REM-a je propust koji nije smeo da se dogodi
Danas pre 2 satajoš 1 povezana








