Povezane vesti
Nastavak meča Mladost – Radnički, prekinutog zbog smrti Mladena Žižovića, zakazan za 3. decembar
Danas 19.11.2025
Utakmica Superlige Srbije između Mladosti i Radničkog iz Kragujevca, koja je prekinuta 3. novembra u 42. minutu, biće nastavljena tačno mesec dana kasnije, 3. decembra. Meč u Lučanima prvo je prekinut u 22. minutu, kada je treneru Kragujevčana Mladenu… »
Određen termin nastavka utakmice Mladosti i Radničkog prekinute zbog smrti Mladena Žižovića
Radio 021 19.11.2025
Utakmica Superlige Srbije između Mladosti i Radničkog iz Kragujevca, koja je prekinuta zbog smrti trenera Mladena Žižovića, biće nastavljena tačno mesec dana kasnije, 3. decembra. Prethodno je meč u Lučanima prekinut 3. novembra u 42. minutu, kada je… »
Utakmica koja je rastužila region: Poznato kada će se nastaviti utakmica između Mladosti i Radničkog
Večernje novosti 19.11.2025
UTAKMICA Superlige Srbije koju je trebalo da odigraju Mladost i Radnički 1923, koja je prekinuta 3. novembra u 42. minutu zbog smrti trenera Mladenom Žižovićem, nastaviće se u terminima odigravanja Kupa Srbije. FOTO: FK Radnički 1923 Kragujevac Meč u… »
Poznato kad će Mladost i Radnički 1923 završiti prekinuti meč
Sportski žurnal 19.11.2025
Nastavak u Lučanima 3. decembra Nastavak u Lučanima 3. decembra. Prekinuta utakmica 14. kola Super lige Mladost – Radnički 1923 biće nastavljena 3. decembra u terminu osmine finala kupa. Meč je završen već u 42. minutu zbog smrti trenera Kragujevčana… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za petak, 13. februar: Danas oblačno i hladnije, do 13 stepeni
Beta pre 4 satijoš 2 povezane
Skupština u Prištini usvojila rezoluciju o podršci bivšim vođama OVK: Srpska lista napustila salu
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
Čelnici Medijane pozvali studente Pravnog fakulteta da otkazanu tribinu održe u ovoj opozicionoj opštini
Medijska kutija pre 26 minutajoš 2 povezane
Nikola Topić dobio ovacije cele Amerike: Pogledajte reakciju kad je prvi put izašao na teren
Mondo pre 1 satjoš 2 povezane





