Povezane vesti
Đurić o neformalnoj večeri u Briselu: Nešto više zamaha za proširenje EU
NIN pre 21 dana
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić izjavio je da je na neformalnoj večeri u Briselu, koju je organizovala šefica evropske diplomatije Kaja Kalas, bilo "nešto više zaleta i zamaha" za proširenje Evropske unije, što podrazumeva i jačanje EU kao… »
Đurić u Briselu: Zbog teških globalnih okolnosti oseća nešto više zaleta i zamaha za proširenje EU
Danas pre 21 dana
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić poručio je na kraju posete Briselu i učešća na neformalnoj večeri o Zapadnom Balkanu da je Srbija imala priliku da predstavi sve svoje ekonomske i reformske potencijale i sve što je u prethodna dva ili tri meseca… »
Đurić iz Brisela: Zbog teških globalnih okolnosti u EU pojačan zamah za proširenje na naš region
Blic pre 21 dana
Srbija je istakla svoje snage i težnju ka jednakom tretmanu u Evropskoj uniji. Naglašeno je potrebno jačanje regionalne infrastrukture i međususedske povezanosti. Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je večeras da zbog teških globalnih okolnosti… »
Đurić: Evropske integracije zajednička obaveza celog društva
Danas pre 21 dana
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić izjavio je danas u Briselu, gde učestvuje na neformalnoj večeri o Zapadnom Balkanu koju organizuje visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas (Kallas), da evropske integracije… »
Vesti dana »
Usvojena rezolucija UN o Černobilju, Vašington stao uz Rusiju: Menja se ime nuklearke, međunarodne mere u fokusu
Večernje novosti pre 4 minutajoš 23 povezane
Na Savi kod Slavonskog Broda prevrnuo se čamac sa grupom migranata, ima žrtava
NIN pre 1 satjoš 18 povezanih
VREME DANAS: Magla na severu i zapadu, sunčano u ostalim krajevima
Nedeljnik pre 3 satajoš 20 povezanih






