Povezane vesti
Da li Vašington zaista želi da iznutra razbije EU?
Danas 14.12.2025
SAD navodno planiraju da „izdvoje“ iz EU – Italiju, Austriju, Poljsku i Mađarsku. Da li je to tačno i koliko je to realno? I zašto su baš ove četiri zemlje meta navodnog američkog plana? Transatlantski odnosi ozbiljno su narušeni još od ponovnog dolaska… »
Trampova bezbednosna strategija naglo menja kurs prema Kini: Zašto baš sada?
Danas 13.12.2025
Kada je administracija Donalda Trampa prošle nedelje predstavila svoju novu Nacionalnu strategiju bezbednosti (NSS), mnogi stručnjaci su primetili jednu ključnu promenu: način na koji se govori ili preciznije, ne govori o Kini. Nestale su opšte tvrdnje o… »
Uništenje EU se "krčka" u Trampovoj kuhinji: Odabrao je četiri države za to, a svi se pitaju zašto je preskočio ove dve?!
Blic 13.12.2025
Stručnjaci smatraju da cilj ove strategije nije izlazak ovih zemalja iz EU, već postupno slabljenje evropske integracije Mađarska, Italija, Poljska i Austrija su identifikovane kao ključne zemlje u potencijalnom podkopavanju autoriteta EU Transatlantski… »
Vesti dana »
Ministar spoljnih poslova: „SAD bombarduju Iran iz inata“
Serbian News Media pre 10 minutajoš 81 povezana
Poljoprivrednici danas na sastanku u Vladi Srbije: I dalje na snazi totalne blokade kod Miločaja, Cerovca i mesta Bare
Euronews pre 15 minutajoš 10 povezanih
Prvo nafta, pa hrana: Analitičari upozoravaju na domino efekat poskupljenja usled krize u Iranu, ni Srbija neće biti pošteđena
Kurir pre 1 satjoš 23 povezane
Posle sunčanog jutra stiže naoblačenje: Uveče moguća kiša, u Sremskoj Mitrovici temperatura do 17 stepeni
Ozon pre 3 satajoš 17 povezanih
Ambasador Irana u Srbiji: Vrhovni vođa još nije izabran, nećemo više pregovarati sa Amerikancima
Radio 021 pre 30 minutajoš 15 povezanih



