Povezane vesti
Kako se u afričkim zemljama proslavlja pravoslavni Uskrs: Postoji jedna značajna razlika
Telegraf 09.04.2026
Uskršnja jaja različitih boja. Stanovnici koji u afričkim zemljama slave pravoslavni Uskrs usvojili su praznične tradicije "Starog sveta", ali kontinent ima i svoje kulinarske i kulturne karakteristike - jedu se kvakoko (kukuruzna kaša), banane i jam, a… »
Pravoslavni Uskrs u Africi obeležava se spojem tradicionalnih i novih običaja
RTV 09.04.2026
KAMPALA/LOME/JAUNDE - Stanovnici koji u afričkim zemljama slave pravoslavni Uskrs usvojili su praznične tradicije "Starog sveta", ali kontinent ima i mnoge svoje kulinarske i kulturne karakteristike: jedu se kvakoko (kukuruzna kaša), banane i jam, a za… »
Hrana kao prozor u druge kulture: Kako se pravoslavni Uskrs slavi u afričkim zemljama
Euronews 09.04.2026
Stanovnici afričkih zemalja koji slave pravoslavni Uskrs usvojili su praznične tradicije "Starog sveta", ali kontinent ima i mnoge svoje kulinarske i kulturne karakteristike: jedu se kvakoko (kukuruzna kaša), banane i jam, a za praznik se okuplja… »
Vesti dana »
Prvog dana avgusta sunčano i veoma toplo, temperature do 39 stepeni: Toplotni talas se nastavlja i iduće nedelje - uz pojačanje intenziteta
N1 Info pre 24 minutajoš 5 povezanih
Od danas jeftiniji lekovi u Srbiji: Doplate manje i do 40 odsto, evo ko će najviše uštedeti
Mondo pre 4 minutajoš 3 povezane
Građani u Nišu protestovali i blokirali Humsku ulicu zbog železničke obilaznice
Medijska kutija pre 2 satajoš 1 povezana





