Povezane vesti
Čuveni novinar preminuo u 100. godini
Nova 13.06.2026
Legendarni televizijski kritičar i novinar Džin Šalit preminuo je u stotoj godini života, ostavivši neizbrisiv trag u američkoj pop-kulturi. Čuveni televizijski novinar Džin Šalit, koji je u američkoj javnosti ostao prepoznatljiv po specifičnoj bujnoj… »
Preminuo legendarni novinar Džin Šalit: Ikona "Today" šoua imala 100 godina
B92 13.06.2026
Poznati novinar i filmski kritičar Džin Šalit preminuo je u petak u 100. godini života. Džin Šalit, legendarni filmski kritičar koji je — zahvaljujući svojim brkovima nalik na morža i bujnoj ličnosti — bio prepoznatljiv kao i svaka filmska zvezda… »
Umro Džin Šalit: Čuveni novinar preminuo u 100. godini
Kurir 13.06.2026
Čuveni televizijski novinar Džin Šalit, koji je u američkoj javnosti ostao prepoznatljiv po specifičnoj bujnoj frizuri i raskošnim brkovima, preminuo je u petak. Tokom pune četiri decenije, on je donosio recenzije književnih i kinematografskih ostvarenja… »
Umro legendarni voditelj
Telegraf 13.06.2026
Džin Šalit, tlegendarni voditelj prepoznatljiv po bujnoj kosi i gustim brkovima, koji je četiri decenije recenzirao knjige i filmove u emisiji „The Today Show” (Tudej šou), preminuo je u petak. Njegova porodica je za En-Bi-Si Njuz (NBC News) saopštila da… »
Vesti dana »
Fizički problemi i raspoložen protivnik: Đoković posle sigurnog uvodnog seta eliminisan u prvom meču u Sinsinatiju
Danas pre 6 satijoš 9 povezanih
Na današnji dan: Umrli Duško Radović, Elvis i Bela Lugoši, rođena Madona
Radio 021 pre 34 minutajoš 4 povezane







