Povezane vesti
Krenula prodaja BMW-a i3: Domet od preko 900 km i ubrzanje kao sportski automobil FOTO
B92 19.06.2026
BMW i3 First Edition stigao na evropsko tržište. Nudi 469 KS, domet do 906 km i brzo punjenje od 400 kW. BMW je zvanično otvorio porudžbine za novi i3 u Evropi, nekoliko meseci pre početka isporuka planiranih za jesen. Zbog velikog interesovanja kupaca… »
Otvorene porudžbine za električni BMW i3
Auto blog 19.06.2026
Baziran na platformi Neue Klasse, model se može naručiti unapred, pre lansiranja na tržište u jesen 2026. godine i predstavlja jednu od najznačajnijih inovacija nemačkog proizvođača. „Novi BMW i3 je revolucionarni automobil za nas“, naglasio je Johen… »
Vesti dana »
Nastavak vanredne sednice Skupštine Srbije: Rasprava o budžetu, eksproprijaciji i projektima
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 35 povezanih
ZAPLENJENO 13 KILOGRAMA MARIHUANE U BORU. Uhapšen 40-godišnjak zatečen u zasadu kanabisa
Ist media pre 58 minutajoš 25 povezanih
(Video) "Ne mogu da shvatim one koji se raduju smrti Ratka Mladića" Đukanović kroz suze na Blic TV: "Izručili su ga kao kilo mesa"
Blic pre 30 minutajoš 139 povezanih
U Srbiji aktivno 12 požara, bez novih žarišta u Deliblatskoj peščari, Vojvodinašume donirala hranu za životinje
RTV pre 3 satajoš 50 povezanih



