Povezane vesti

Građanin Vašingtona dobio odštetu nakon hapšenja zbog puštanja muzike iz "Ratova zvezda" gardistima

Građanin Vašingtona dobio odštetu nakon hapšenja zbog puštanja muzike iz "Ratova zvezda" gardistima

N1 Info pre 9 sati
Stanovnik glavnog grada SAD Sem O' Hara bio je priveden zato što je vojnicima Nacionalne garde sa svog telefona puštao muzičku temu Darta Vejdera iz filma "Ratovi zvezda" dok su patrolirali Vašingtonom. Zbog hapšenja tužio je i policajce i Distrikt… »
Građanin Vašingtona dobio odštetu nakon hapšenja zbog puštanja muzike iz "Ratova zvezda" gardistima

Građanin Vašingtona dobio odštetu nakon hapšenja zbog puštanja muzike iz "Ratova zvezda" gardistima

Nova pre 9 sati
Stanovnik glavnog grada SAD Sem O' Hara bio je priveden zato što je vojnicima Nacionalne garde sa svog telefona puštao muzičku temu Darta Vejdera iz filma "Ratovi zvezda" dok su patrolirali Vašingtonom. Zbog hapšenja tužio je i policajce i Distrikt… »

Vesti dana »