Povezane vesti
Kazne pljušte na Mostu na Adi: Ograničenje je 50, a znakova nema; Ovo su brzine na ostalim mostovima
B92 pre 9 sati
Vozači na Mostu na Adi dobijaju kazne zbog prekoračenja brzine, iako nema znakova koji upozoravaju da je ograničenje 50 kilometara na sat. Mnogi vozači dobijaju kazne za prekoračenje brzine na Mostu na Adi, iako na ovoj saobraćajnici nema znakova koji ih… »
Preko Ade dozvoljeno samo 50: Ograničenje brzine kretanja gradskim mostovima se razlikuje, odluka zavisi od više faktora
Večernje novosti pre 13 sati
MNOGOBROJNI vozači dobijaju kazne za prekoračenje brzine na Mostu na Adi, iako nema saobraćajnih znakova koji upozoravaju na limit. Foto: Zoran Jovanovic Prema podacima MUP, propisan maksimalni tempo vožnje na ovoj deonici je 50 kilometara na sat, jer se… »
Vesti dana »
Srbija pod totalnim usijanjem! Ekstremni toplotni talas prži zemlju, ako ne zaštitite kožu gori za tili čas: RHMZ upozorava da u ovom delu dana nikako ne izlazite napolje
Blic pre 19 minutajoš 5 povezanih
Na današnji dan, 5. avgust: Rođen Gi de Mopasan, umro Ričard Barton
N1 Info pre 34 minutajoš 2 povezane
Crnogorski bratski nož u leđa zbog "Oluje"! Udari Podgorice na Beograd sve češći, a Andrija Mandić ćuti zbog svoje koristi: "Bratstvo trajalo do prve ucene oko klastera"
Blic pre 9 minutajoš 3 povezane
UKRAJINSKA KRIZA: SAD uvele dodatne sankcije Rusiji; Zelenski naredio čistku u Službi bezbednosti
RTV pre 29 minutajoš 1 povezana



