Povezane vesti

Gvardiola progovorio o odlasku iz Minhena: Da imam 60 ili 65 godina možda bih ostao...

Gvardiola progovorio o odlasku iz Minhena: Da imam 60 ili 65 godina možda bih ostao...

Mozzart sport 05.01.2016
"Jedini razlog zbog kojeg nisam odlučio da produžim ugovor sa Bajernom jeste što sam tražio novi izazov. Imam nekoliko ponuda iz Engleske, ali još uvek nisam potpisao ništa", poručuje Katalonac. Trener Bajerna iz Minhena Đozep Gvardiola konačno… »
Gvardiola: Sledeća stanica - Engleska

Gvardiola: Sledeća stanica - Engleska

Mondo 05.01.2016
Trener Bajerna potvrdio je spekulacije da će naredne sezone raditi u Premijer ligi, ali ime kluba je i dalje nepoznanica. Foto: AP Photo/Michael Probst Pep Gvardiola (44) krajem decembra je saopštio da neće produžiti ugovor sa Bajernom, a sada je… »
Gvardiola otvoreno: Hoću u Englesku!

Gvardiola otvoreno: Hoću u Englesku!

Sportal blic 05.01.2016
Trener Bajerna Pep Gvardiola obelodanio je da nije produžio ugovor sa Bavarcima jer želi da vodi neki od engleskih timova. Tako je samo podgrejao priče o prelasku u neki od dva mančesterska kluba. Foto: Reuters Pep Gvardiola "Jednostavan je razlog… »
Gvardiola: Želim da treniram klub iz engleske Premijer lige

Gvardiola: Želim da treniram klub iz engleske Premijer lige

Beta 05.01.2016
Trener Bajerna iz Minhena Pep Gvardiola rekao je danas da nije produžio ugovor sa tim fudbalskim klubom pošto želi da radi u engleskoj Premijer ligi. "Jednostavan je razlog zbog kojeg nisam produžio ugovor sa Bajernom. Želim da radim u Premijer ligi… »
Pep otkrio zašto napušta Bajern

Pep otkrio zašto napušta Bajern

Vesti online 05.01.2016
Trener Bajerna Pep Gvardiola potvrdio je da će na leto karijeru nastaviti u Premijer ligi, ali nije hteo da otkrije ime novog kluba. - Želim da vodim klub u Premijer ligi, da osetim englesku atmosferu, tamošnje stadione. Imam 44 godine i mislim da je… »
VIŠE NEMA DILEME: Gvardiola stiže u Englesku

VIŠE NEMA DILEME: Gvardiola stiže u Englesku

Hot sport 05.01.2016
Kao da se radi o slagalici španski stručnjak nam povremeno otkriva detalj po detalj, pa je tako danas saopštio da definitivno stiže u Premijer ligu. – Imam priliku da radim u Engleskoj i mislim da sam u pravim godinama za to. Verujem da bi to bio… »

Vesti dana »