Povezane vesti

Tipsarević propušta Australijan open zbog povrede

Tipsarević propušta Australijan open zbog povrede

Press 06.01.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević, zbog povrede stopala otkazao je učesće na Australijan openu, objavili su organizatori, a on je poručio da mu je žao što neće igrati na tom turniru. Srpski teniser Janko Tipsarević, zbog povrede stopala otkazao je… »
Janko: Sada mi je neophodna podrška

Janko: Sada mi je neophodna podrška

RTV 06.01.2016
BEOGRAD - Srpski teniser Janko Tipsarević poručio je da mu je žao što neće igrati na Australijan openu zbog povrede. "Moram da kažem da mi je žao što sam posle mnogo testiranja utvrdio da imam povredu čašice kolena. Nakon što sam se oporavio… »
Tipsarević propušta Australijan open zbog povrede

Tipsarević propušta Australijan open zbog povrede

RTS 06.01.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević zbog povrede kolena otkazao je učesće na Australijan openu, objavili su organizatori. Australijan open, na kojem Novak Đoković brani titulu, održaće se od 18. do 31. januara. Umesto Tipsarevića u glavnom žrebu… »
Tipsarević zbog povrede odustao od AO

Tipsarević zbog povrede odustao od AO

Beta 06.01.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević odustao je od učešća na Otvorenom prvenstvu Australije zbog povrede čašice desnog kolena. "Iako je definitivno izlečivo, to je veoma ozbiljno stanje. Zbog toga moram da odustanem sa Australijen opena. Hvala svima na… »
Tipsarević propušta AO: Posle svih testiranja ustanovljena mi je povreda čašice kolena

Tipsarević propušta AO: Posle svih testiranja ustanovljena mi je povreda čašice kolena

Večernje novosti 06.01.2016
Srpski teniser otkrio da mu je posle dosta testiranja utvrđeno da ima povredu čašice desnog kolena i da će zbog toga propustiti prvi gren slem sezone. Agoniji izgleda nema kraja kada je Janko Tipsarević u pitanju. Najavljivao je srpski teniser da će… »
Šteta! Janko ne može nazad na teren

Šteta! Janko ne može nazad na teren

Vesti online 06.01.2016
Velika šteta! Janko Tipsarević je planirao da se vrati tenisu na ovogodišnjem Australijan openu, ali od toga neće biti ništa. Tipsu će u glavnom žrebu zameniti Malek Žaziri iz Tunisa.Srpski teniser je zbog povrede kolena otkazao učešće na prvog… »
Tipsarević definitivno ne ide u Melburn

Tipsarević definitivno ne ide u Melburn

N1 Info 06.01.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević povukao se sa Australijan opena zbog povrede stopala, saopštili su organizatori prvog Gren slema u sezoni. Srpski teniser Janko Tipsarević povukao se sa Australijan opena zbog povrede stopala, saopštili su organizatori… »
Tipsarević odustao od 'Ozi opena'

Tipsarević odustao od 'Ozi opena'

Sportske.net 06.01.2016
Nekadašnji osmi reket sveta Janko Tipsarević neće nastupiti na prvom Grend Slemu sezone zbog povrede stopala. Povreda stopala sa kojom ima problema već duže vreme sputala je Janka Tipsarevića u nameri da novu sezonu započne na Australijan Openu… »
Tipsa odustao od Australijan opena

Tipsa odustao od Australijan opena

Mozzart sport 06.01.2016
Ni treću godinu zaredom srpski teniser neće se pojaviti na prvom grend slemu sezone. Srpski teniser Janko Tipsarević povukao se sa Australijan opena zbog povrede stopala, saopštili su sinoć organizatori prvog grend slema u sezoni. Kako se navodi… »
Šteta: Bez Tipse i u Australiji...

Šteta: Bez Tipse i u Australiji...

Mondo 06.01.2016
Srpski teniser još se nije potpuno oporavio od povrede stopala. Foto: Guliver/Getty Images/Clive Brunskill Janko Tipsarević: 22.6.1984. Šteta! Planirao je Janko Tipsarević da se u punoj snazi vrati tenisu na ovogodišnjem Australijan openu… »
Tipsarević propušta Australijan open zbog povrede

Tipsarević propušta Australijan open zbog povrede

Sportal blic 06.01.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević zbog povrede stopala otkazao je učesće na Australijan openu, objavili su organizatori. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dugo se Tipsarević mučio sa povredom stopala, odigrao je samo 13 mečeva u prošloj sezoni… »
Tipsarević se povukao sa Australijan opena

Tipsarević se povukao sa Australijan opena

Studio B 06.01.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević povukao se sa Australijan opena zbog povrede stopala, saopštili su organizatori prvog gren slema u sezoni. Srpski teniser Janko Tipsarević povukao se sa Australijan opena zbog povrede stopala, saopštili su organizatori… »

Vesti dana »