Povezane vesti

Vučić: Ne miriše na izbore nego na rad

Vučić: Ne miriše na izbore nego na rad

Dnevnik 07.01.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će 2016 godina biti teška, dobra i uspešna i da očekuje rast bruto domaćeg proizvoda (BDP) veći od dva odsto. Kad čovek teško radi, onda je to dobra godina i on je zadovoljan, objasnio je… »
Vučić traži novu krv i nove ideje

Vučić traži novu krv i nove ideje

Politika 07.01.2016
Ne miriše mi na izbore, već na rad, proučio premijer Srbije, dodajući da je lično zaslužan zbog činjenice da su svi ministri stalno pod tenzijom. Prema izveštajima agencija Premijer Srbije Aleksandar Vučić poručio je juče da ne razmišlja o… »
VUČIĆ: Neću dozvoliti da dođe do rata, a da Srbija nema ni praćku!

VUČIĆ: Neću dozvoliti da dođe do rata, a da Srbija nema ni praćku!

Pravda 07.01.2016
BEOGRAD – Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne razmišlja o izborima, ali da bi, kada bi sada sastvljao vladu, neke ministre zamenio boljim. „Meni ne miriše na izbore, miriše mi na rad“, rekao je premijer za TV Pink, odgovarajući… »
Vučić: Ne "miriše" mi na izbore, već na rad

Vučić: Ne "miriše" mi na izbore, već na rad

RTS 07.01.2016
Premijer Aleksandar Vučić ističe da ne razmišlja o izborima, ali da bi, kada bi sada sastvljao vladu, neke ministre zamenio boljim. Ističe da Srbiju čeka teška, dobra i uspešna godina. Poručuje da neće biti zadovoljan s manje od dva odsto rasta… »
Vučić ne razmišlja o prijevremenim izborima

Vučić ne razmišlja o prijevremenim izborima

Slobodna Evropa 07.01.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u četvrtak da ne razmišlja o prijevremenim parlamentarnim izborima. Dodao je da će, ako ih ne bude, promijeniti neke ministre, ali da će zadržati kostur vlade. "Ne miriše mi na izbore, već na rad"… »
Vučić: 2016. biće bolja od prošle godine

Vučić: 2016. biće bolja od prošle godine

Beta 07.01.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da objektivni podaci govore da će 2016. biti bolja od prošle godine. Vučić je u intervjuu na TV Pink rekao da očekuje da u 2016. godini rast bruto društvenog dohotka BDP bude veći od dva odsto i… »
Biće bolja godina

Biće bolja godina

Akter 07.01.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne razmišlja o izborima, ali da bi, kada bi sada sastvljao vladu, neke ministre zamenio boljim. "Meni ne miriše na izbore, miriše mi na rad", rekao je premijer za TV Pink, odgovarajući na pitanja da se… »

Vesti dana »