Povezane vesti

"Majn Kampf" ponovo u prodaji u Nemačkoj

"Majn Kampf" ponovo u prodaji u Nemačkoj

Glas Amerike 08.01.2016
Novo, prošireno, izdanje dorađene autobiografske knjige Majn Kampf, (Moja borba), Adolfa Hitlera, čija su autorska prava krajem godine prešla u javno vlasništvo, izašlo je danas u prodaju. Najnovija nemačka publikacija, Hitlerovog političkog… »
Hitlerova "Mein Kampf" ponovo u knjižarama

Hitlerova "Mein Kampf" ponovo u knjižarama

Akter 08.01.2016
Prvi put od Drugog svetskog rata, knjiga Adolfa Hitlera "Mein Kampf" (Moja borba) ponovo se od danas našla na policama nemačkih knjižara. Nemačka južna pokrajina Bavarska, u čijem su vlasništu od 1945. bila autorska prava nad Hitlerovim političkim… »
Hitlerova "Mein Kampf" ponovo u knjižarama

Hitlerova "Mein Kampf" ponovo u knjižarama

Akter 08.01.2016
Prvi put od Drugog svetskog rata, knjiga Adolfa Hitlera "Mein Kampf" (Moja borba) ponovo se od danas našla na policama nemačkih knjižara. Nemačka južna pokrajina Bavarska, u čijem su vlasništu od 1945. bila autorska prava nad Hitlerovim političkim… »
Hitlerova "Mein Kampf" ponovo u knjižarama

Hitlerova "Mein Kampf" ponovo u knjižarama

Akter 08.01.2016
Prvi put od Drugog svetskog rata, knjiga Adolfa Hitlera "Mein Kampf" (Moja borba) ponovo se od danas našla na policama nemačkih knjižara. Nemačka južna pokrajina Bavarska, u čijem su vlasništu od 1945. bila autorska prava nad Hitlerovim političkim… »
Jevreji Protiv Reizdanja Hitlerove Knjige: Najbolje je da ostane na đubrištu istorije

Jevreji Protiv Reizdanja Hitlerove Knjige: Najbolje je da ostane na đubrištu istorije

Kurir 08.01.2016
Nemački Istorijski institut objavio je dopunjeno i kritičko prvo izdanje Hitlerove knjige nakon isteka autorskih prava koja od 1945. godine poseduje savezna država Bavarska. Prema pravnoj regulativi EU autorska prava postaju javno dobro 70 godina nakon… »
„Majn kampf“ posle sedamdeset godina ponovo u nemačkim knjižarama

„Majn kampf“ posle sedamdeset godina ponovo u nemačkim knjižarama

Večernje novosti 08.01.2016
Prošlo je sedamdeset godina od kako je napisana, zabranjena je posle drugog svetskog rata, od strane bavarske vlade. Autorska prava su istekla, kontroverzna knjiga ponovo je u prodaji.. Politički manifest nacističkog lidera „Majn kampf“, u prevodu… »
Majn Kampf ponovo u nemačkim knjižarama

Majn Kampf ponovo u nemačkim knjižarama

RTV 08.01.2016
MINHEN - Politički manifest nacističkog lidera Adolfa Hitlera Majn Kampf (Moja borba) od danas je ponovo dostupan u Nemačkoj, 70 godina nakon završetka Drugog svetskog rata. Nemački Istorijski institut objavio je dopunjeno i kritičko prvo izdanje… »
"Mein Kampf" od danas ponovo u prodaji u Njemačkoj

"Mein Kampf" od danas ponovo u prodaji u Njemačkoj

Slobodna Evropa 08.01.2016
Politički manifest nacističkog lidera Adolfa Hitlera "Mein Kampf" (Moja borba) od danas je ponovo dostupan u Njemačkoj, 70 godina nakon završetka Drugog svetskog rata. Njemački Istorijski institut objavio je dopunjeno i kritičko prvo izdanje… »

Vesti dana »