Povezane vesti

Nadal: Niko nikada kao Đoković!

Nadal: Niko nikada kao Đoković!

Mondo 09.01.2016
U danu kada ga je Novak Đoković po prvi put u karijeri prestigao u pobedama u međusobnim duelima, Rafael Nadal je uputio jedan od najlepših komplimenata do sada. Veliki rival, ali nije štedeo reči hvale! Španski teniser Rafael Nadal pohvalio je… »
Đoković do titule zastrašujućom pobedom protiv Nadala

Đoković do titule zastrašujućom pobedom protiv Nadala

Politika 09.01.2016
U Dohi Španac deklasiran sa 6:1, 6:2, za šesti uzastopni pehar našeg asa i prvo vođstvo u najdužem rivalstvu profesionalnog tenisa (24:23). Od našeg izveštača Rodžer Federer je pre par dana rekao da Novak Đoković ne može stalno da igra kao u… »
"Dan kad je loptica kao lubenica, a ja perfektan"

"Dan kad je loptica kao lubenica, a ja perfektan"

Vesti online 09.01.2016
Novak Đoković puca od zadovoljstva posle savršenog meča u finalu turnira u Dohi, u kojem je pobedio Rafaela Nadala sa 6:1, 6:2. To je bio Đokovićev 60. trofej u karijeri, a pobedom je prestigao Španca u međusobnom skoru (24:23). - Sve je išlo… »
Nadal hvali Đokovićevu igru

Nadal hvali Đokovićevu igru

Novi magazin 09.01.2016
Španski teniser Rafael Nadal pohvalio je igru Novaka Đokovića posle poraza u finalu turnira u Dohi i dodao da je 2016. godinu počeo na dobar način. "Danas sam igrao protiv igrača koji je sve uradio perfektno. Znam da niko nikada nije igrao tenis na… »
Đoković: Deda me je zvao "sokole" i - evo ga!

Đoković: Deda me je zvao "sokole" i - evo ga!

Vesti online 09.01.2016
Osvojeni trofej u Dohi zauzima posebno mesto u karijeri Novaka Đokovića. Isključivo zbog zlatnog pehara u obliku sokola. Srpski teniser je na ceremoniji posle finala izneo zanimljiv podatak. - Ovaj trofej podseća me na nekog posebnog u mojoj… »
"Kako Novak može da igra tako dobro?"

"Kako Novak može da igra tako dobro?"

Vesti online 09.01.2016
Španski teniser Rafael Nadal pretrpeo je ubedljiv poraz od Novaka Đokovića (6:1, 6:2), pa je srpski teniser prvi put u karijeri preokrenuo u međusobnim duelima, pošto sada vodi sa 24:23. Peti teniser sveta bio je iskren tokom ceremonije dodele… »
Đoković oduvao Nadala kao nikad pre: Igrao sam perfektan tenis

Đoković oduvao Nadala kao nikad pre: Igrao sam perfektan tenis

Večernje novosti 09.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je prvu titulu u 2016. godini, a ukupno 60. u karijeri, pošto je danas u finalu turnira u Dohi ubedljivo savladao Španca Rafaela Nadala 6:1, 6:2. U KOLIKO god tomova na kraju bude ispisana istorija… »
Đoković osvojio trofej u Dohi

Đoković osvojio trofej u Dohi

Beta 09.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković trijumfalno je počeo novu godinu, pošto je danas osvojio titulu u Dohi lakom i brzom pobedom nad Špancem Rafaelom Nadalom. Đoković je do prve titule u sezoni, ali i najubedljivije pobede nad Špancem u… »
VIDEO: Profesor Đoković držao čas, Nadal u neverici

VIDEO: Profesor Đoković držao čas, Nadal u neverici

Vesti online 09.01.2016
Srbinu niko ništa ne može. Novak Đoković je za klasu iznad rivala. Meč sa Rafaelom Nadalom u finalu Dohe (6:1, 6:2) savšeno potkrepljuje prethodnu konstataciju. Đoković je impresivno započeo sezonu, očitao lekciju jednom od najvećih rivala… »
Đoković: Perfektan tenis!

Đoković: Perfektan tenis!

Mondo 09.01.2016
"Trofej i igra za samopouzdanje", kaže Novak Đoković posle fantastične pobede nad Rafaelom Nadalom. Foto: AP/Alexandra Panagiotidou U finalu turnira u Dohi Novak Đoković je "počistio" Rafaela Nadala sa terena. Ubedljivih 6:1, 6:2 za osvojen prvi… »
Doha: Đoković demolirao Nadala za 60. titulu

Doha: Đoković demolirao Nadala za 60. titulu

Dnevnik 09.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Španca Rafaela Nadala sa 2:0 (6:1, 6:2) u setovima u finalu turnira u Dohi (Katar) i osvojio je svoj 60. trofej. Meč je trajao sat i 30 minuta. Đoković je bio superioran tokom celog meča i naneo je… »
ADIOS, RAFA, BRAVO NOLE: Novak rutinski pregazio nekadašnjeg rivala za prvu titulu ove godine

ADIOS, RAFA, BRAVO NOLE: Novak rutinski pregazio nekadašnjeg rivala za prvu titulu ove godine

Hot sport 09.01.2016
Đoković nekadašnjem najvećem rivalu dopustio samo tri gema, i, za sat i 15 minuta igre, trijumfovao nad Nadalom - 6:1, 6:2. Ako je iko i sumnjao, Novak je te sumnje opovrgnuo – više nego ubedljiva pobeda nad Nadalom donela mu je titulu na samom… »
Bravo majstore! Nole razbio Rafu kao nikad pre!

Bravo majstore! Nole razbio Rafu kao nikad pre!

Mondo 09.01.2016
Kao da je igrao protiv 100. na rang listi, a ne protiv jednog od najvećih rivala i nekada dominantnog "broja jedan". Novak Đoković je precrtao i Dohu! Na listi gradova u kojima je osvajao trofeje, najbolji srpski i svetski teniser stigao je do broja… »
Đoković povređen pred duel sa Rafom

Đoković povređen pred duel sa Rafom

Vesti online 09.01.2016
Najbolji teniser planete Novak Đoković ne blista u Dohi, ali i sa pola snage uspeo je da se plasira u finale turnira u glavnom gradu Katara. Naš as posle pobede nad Tomašem Berdihom u polufinalu priznao je da vuče povredu desne ruke, ali da ga to… »
Đokovića muči povreda pred finale sa Nadalom

Đokovića muči povreda pred finale sa Nadalom

Večernje novosti 09.01.2016
Imam sitnih problema sa povredom ruke, posebno prilikom servisa. Ali ako se zagrejem i fizioterapeut odradi veliki posao kako bi me učinio spremnim, onda mogu da serviram i igram mečeve, kaže Novak. Najbolji teniser sveta Novak Đoković priznao je da… »

Vesti dana »