Povezane vesti

UBICA MEDICINSKE SESTRE: Ne seća se da ju je ubio, ali zna odakle mu nož

UBICA MEDICINSKE SESTRE: Ne seća se da ju je ubio, ali zna odakle mu nož

Pravda 13.01.2016
ŠABAC – U Višem tužilaštvu u Šapcu saslušan je Vukašin Vilotića (40) iz Bojića kod Šapca, koji se tereti da je nožem ubio medicinsku sestru Ljubinku Popović (55) u ordinaciji šabačkog Doma zdravlja. Protiv njega je podneta krivična… »
Ispovest Lekarke: Ovako je u šabačkoj bolnici izgledao radni dan posle ZVERSKOG UBISTVA

Ispovest Lekarke: Ovako je u šabačkoj bolnici izgledao radni dan posle ZVERSKOG UBISTVA

Blic 13.01.2016
Doktorka Mirjana Durutović Mozetić, specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije, zaposlena u Opštoj bolnici u Šapcu, objavila je na društvenoj mreži tekst, koji je iniciran tragičnim ubistvom medicinske sestre Ljubinke Popović. Tekst… »
Majka ubice iz Šapca nestala pre šest godina, i dalje se o njoj ništa ne zna

Majka ubice iz Šapca nestala pre šest godina, i dalje se o njoj ništa ne zna

Blic 13.01.2016
Radmila Vilotić, majka Vukašina Vilotića koji je juče nožem ubio medicinsku sestru u Šapcu, nestala je pre šest godina i do danas se o njoj ništa ne zna. Kako saznajemo, Vilotićeva majka, koja je nestala 2010. godine, kada je imala 61 godinu… »
Janković: Unaprediti odnos građana i medicinara

Janković: Unaprediti odnos građana i medicinara

Akter 13.01.2016
Zaštitnik građana Saša Janković saopštio je da nije bilo propusta u radu nadležnih službi u trenutku kada je juče u Šapcu ubijena medicinska sestra, i poručio da se takvi incidenti mogu sprečiti unapređivanjem odnosa između građana i… »
Tragedija U Šapcu: Sahranjena medicinska sestra koju je ubio pacijent

Tragedija U Šapcu: Sahranjena medicinska sestra koju je ubio pacijent

Kurir 13.01.2016
ŠABAC - Porodica, prijatelji i kolege oprostili su se od Ljubinke Popović koju je u utorak nožem ubio pacijent Vukašin Vilotić (40). Medicinska setra je sahranjena na mesnom groblju u prigradskom naselju Mišar. Vukašin je danas saslušan i… »
ZA NJOM SE JOŠ TRAGA: Majka ubice medicinske sestre nestala bez traga pre 6 godina

ZA NJOM SE JOŠ TRAGA: Majka ubice medicinske sestre nestala bez traga pre 6 godina

Kurir 13.01.2016
ŠABAC - Majka Vukašina Vilotića, osumnjičenog za ubistvo medicinske sestre u Šapcu, nestala je 2010. godine i od tada joj nema traga. U trenutku nestanka imala je 61 godinu, a nestala je 15. jula 2010. godine. Ona je izašla iz porodične kuće u… »
Saslušanje Za Ubistvo Medicinske Sestre: Otišao sam da kupim nož, ali se ne sećam da sam je ubio

Saslušanje Za Ubistvo Medicinske Sestre: Otišao sam da kupim nož, ali se ne sećam da sam je ubio

Kurir 13.01.2016
ŠABAC - U Višem tužilaštvu u Šapcu u toku je saslušanje Vukašina Vilotića (40) iz Bojića kod Šapca, koji se tereti da je nožem ubio medicinsku sestru Ljubinku Popović (55) u ordinaciji šabačkog Doma zdravlja. Protiv njega je podneta… »
ZLA KOB MEDICINSKE SESTRE: Trebalo da ide u penziju, ali je ostavili na poslu još 2 meseca

ZLA KOB MEDICINSKE SESTRE: Trebalo da ide u penziju, ali je ostavili na poslu još 2 meseca

Kurir 13.01.2016
Psihički bolesnik Vukašin Vilotić (42) bez ikakvog povoda prerezao grkljan Ljubinki Popović (57) usred prijemne sobe. ŠABAC - Vukašin Vilotić (42) iz Šapca zaklao je juče medicinsku sestru Ljubinku Popović (57) u službi Medicine rada šabačkog… »
Zaklao medicinsku sestru u domu zdravlja, pa seo na klupu: Došla mi "žuta minuta" i uradio sam to!

Zaklao medicinsku sestru u domu zdravlja, pa seo na klupu: Došla mi "žuta minuta" i uradio sam to!

Večernje novosti 12.01.2016
Psihički bolesnik Vukašin Vilotić (40) počinio stravičan zločin. Ljubinku Popović (57), kako krklja u lokvi krvi, pronašla koleginica. Policija izvela ubicu na sporedni ulaz da ga ne bi linčovali građani. PACIJENT Vukašin Vilotić (40) iz sela… »

Vesti dana »