Povezane vesti

Vučić: Izolacija nije rešenje za izbegličku krizu

Vučić: Izolacija nije rešenje za izbegličku krizu

Beta 20.01.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, na ekonomskom forumu u Davosu, da smatra da izolacija evropskih zemalja i neprihvatanje izbeglica nisu dobra rešenja. "Dobili smo nove stavove Austrije, nove poruke centralne Evrope. Večeras… »
Vučić: Pogodio sam stopu rasta, nisu mogli da veruju

Vučić: Pogodio sam stopu rasta, nisu mogli da veruju

Nova ekonomija 20.01.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Davosu da je Srbiji i njemu učinjena čast što je dobio poziv za učešće na tako prestižnom forumu. Kako je rekao, imaće o čemu da govori sa svetskim zvaničnicima i ekspertima kad je reč o… »
Imam o čemu da govorim kad je reč o Srbiji

Imam o čemu da govorim kad je reč o Srbiji

Akter 20.01.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Davosu da je Srbiji i njemu učinjena čast što je dobio poziv za učešće na tako prestižnom forumu, ali i da će imati o čemu da govori sa svetskim zvaničnicima i ekspertima kad je reč… »
Vučić na ekonomskom forumu u Davosu

Vučić na ekonomskom forumu u Davosu

Glas Amerike 20.01.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić danas je u Davosu, na svetskom ekonomskom forumu, gde će imati priliku da predstavlja Srbiju i razgovara sa brojnim svetskim zvaničnima i ekspertima. Srbija čeka da joj Evropa kaže šta je rešenje za migrantsku… »
VUČIĆ U DAVOSU: Ne bi bilo mira na Balkanu da nam nije Angele Merkel!

VUČIĆ U DAVOSU: Ne bi bilo mira na Balkanu da nam nije Angele Merkel!

Pravda 20.01.2016
Srbija je pokazala da može da bude pouzdan partner po pitanju migrantske krize, izjavio je danas premijer Srbije Aleksandar Vučić u Davosu gde se održava godišnji sastanak Svetskog ekonomskog foruma, podsetivši da se i dalje čeka na evropsko… »
Vučić: Bili ste Evropljani dok ste uzimali pare iz fondova

Vučić: Bili ste Evropljani dok ste uzimali pare iz fondova

Vesti online 20.01.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Davosu da zatvarnje granica za migrante nije najbolje rešenje i da evropska migrtorna politika zahteva promene. - Narod u Srbiji pokazao je veliku solidarnost, kod nas nije bilo problema, suzavca… »
Vučić: Zaštita granica neće uspeti

Vučić: Zaštita granica neće uspeti

Večernje novosti 20.01.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Davosu da zaštita evropskih granica neće uspeti i da ne veruje da se izbeglice mogu zaustaviti na grčko-makedonskoj granici, već je potreban sveobuhvatan odgovor na izbegličku krizu. Predsednik Vlade… »
Vučić: Srbija spremna da pomogne s migrntima, potrebna jedinstvena politika EU

Vučić: Srbija spremna da pomogne s migrntima, potrebna jedinstvena politika EU

Novi magazin 20.01.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Davosu da je Srbija spremna da pomogne u rešavanju migrantske krize, ali da je potrebno da Evropska unija izađe s jedinstvenom politikom. "Verujem da će EU pronaći zajednički imenitelj. Naša… »
Vučič U Davosu: Imam o čemu da govorimo kad je reč o Srbiji

Vučič U Davosu: Imam o čemu da govorimo kad je reč o Srbiji

Kurir 20.01.2016
DAVOS - Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Davosu da je Srbiji i njemu učinjena čast što je dobio poziv za učešće na tako prestižžnom forumu, ali i da će imati o čemu da govori sa svetskim zvaničnicima i ekspertima… »
Vučić u Davosu: Srbija spremna da pomogne oko migranata

Vučić u Davosu: Srbija spremna da pomogne oko migranata

Slobodna Evropa 20.01.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Davosu da je Srbija spremna da pomogne u rešavanju migrantske krize, ali da je potrebno da Evropska unija izadje s jedinstvenom politikom. On je rekao da će Srbija sprovesti i odluku da se ne… »

Vesti dana »