Povezane vesti

AO: Đoković u osmini finala

AO: Đoković u osmini finala

Radio 021 22.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Italijana Andreasa Sepija sa 3:0 po setovima i tako se plasirao u osminu finala Australijan opena. Novak je danas bez izgubljenog seta obezbedio osminu finala, iako ga je Italijan prilično namučio. U… »
Đoković i 12. put pobedio Sepija, na redu je Simon

Đoković i 12. put pobedio Sepija, na redu je Simon

Politika 22.01.2016
U 3. kolu Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu naš as savladao starog znanca sa 6:1, 7:5, 7:6 igrajući prvi put u „Margaret Kort” areni. – Protiv suparnika u osmini finala naš as vodi sa 9:1, a jedini poraz doživeo je 2008. Od našeg… »
Agut izbacio Čilića sa AO

Agut izbacio Čilića sa AO

Večernje novosti 22.01.2016
Španski teniser plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije, pošto je u trećem kolu savladao Hrvata sa 6:4, 7:6 i 7:5. Berdih bolji od Kirjosa. Španski teniser Roberto Bautista Agut plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva… »
AO: Đoković - Sepi 6:1, 7:5, 7:6 (KRAJ)

AO: Đoković - Sepi 6:1, 7:5, 7:6 (KRAJ)

Večernje novosti 22.01.2016
Najbolji teniser sveta u trećem kolu Otvorenog prvenstva Australije savladao je Italijana Andreasa Sepija sa 6:1, 7:5, 7:6. Za četvrtfinale protiv Žila Simona. Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Australijan opena. Srpski… »
Đoković: Imao sam problema, jedna lopta do četvrtog seta

Đoković: Imao sam problema, jedna lopta do četvrtog seta

N1 Info 22.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da je u meču trećeg kola Australijan opena protiv Italijana Andreasa Sepija imao problema, ali da je srećan što nije morao da igra četvrti set. Đoković je slavio 6:1, 7:5, 7:6 (8:6) i plasirao se u… »
Parovi osmine finala: Kraj za besnog Kirjosa!

Parovi osmine finala: Kraj za besnog Kirjosa!

Mondo 22.01.2016
Pogledajte ispade temperamentnog Australijanca i pročitajte ko će protiv koga u osmini finala. Gornja polovina žreba je kompletirana! Čekaju se učesnici osmine finala Australijan Opena iz druge polovine žreba, a ti rezultati biće poznati u toku… »
Đoković, uz malo muke, eliminisao Sepija

Đoković, uz malo muke, eliminisao Sepija

Akter 22.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Australijan opena, pošto je danas u trećem kolu savladao Italijana Andreasa Sepija 6:1, 7:5, 7:6 (8:6). Đoković je do 12. pobede u isto toliko mečeva sa Sepijem došao posle dva sata… »
"Igrao sam psihološke igrice i bio brži zbog frizure"

"Igrao sam psihološke igrice i bio brži zbog frizure"

Vesti online 22.01.2016
Još jedan korak ka odbrani titule je napravljen. Oružje pred Novakom Đokovićem u trećem kolu Australijan opena položio je Italijan Andreas Sepi 6:1, 7:5 i 7:6. Najbolji teniser sveta lako je dobio prvi set, ali je potom u drugom i trećem morao da… »
Novak posle Sepija: Ušao sam Italijanima u glavu!

Novak posle Sepija: Ušao sam Italijanima u glavu!

Sportal blic 22.01.2016
I kad ne igra kako ume, Novak Đoković pobeđuje. Još jedan korak ka odbrani titule je napravljen. Oružje pred Srbinom u trećem kolu Australijan opena položio je Italijan Andres Sepi. Foto: Tanjug/AP Mučio se sa Sepijem: Novak Đoković - Ne mogu da… »
Novak: Četvrti set mi nije bio potreban

Novak: Četvrti set mi nije bio potreban

Mondo 22.01.2016
"Jedan poen me je delio od četvrtog seta, što mi uopšte ne bi trebalo", rekao je naš as posle plasmana u 4. kolo. Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je srećan zbog činjenice da je težak meč protiv Andreasa Sepija na Australijan openu dobio… »
Đoković preko Sepija do osmine finala

Đoković preko Sepija do osmine finala

RTV 22.01.2016
MELBURN - Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije, pošto je danas u trećem kolu pobedio Italijana Andreasa Sepija u tri seta, 6:1, 7:5 i 7:6. Branilac titule na Australijan openu će u borbi za… »
Novak grešio i, naravno, pobedio!

Novak grešio i, naravno, pobedio!

Sportske.net 22.01.2016
Đoković je uspeo da se plasira u osminu finala Australijan Opena pošto je u okviru šesnaestine finala uspeo da savlada 28. nosioca Andreasa Sepija iz Italije sa 3:0 (6:1, 7:5, 7:6 (8:6)). Nije se igralo na Rod Lejver areni što je moglo da predstavlja… »
Nezadovoljni Novak prejak za Sepija!

Nezadovoljni Novak prejak za Sepija!

Vesti online 22.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u 4. kolo Australijan opena, pošto je savladao Andreasa Sepija rezultatom 6:1, 7:5, 7:6 (8-6). Srbin je u ovom meču prikazao dva različita lica. Posle fantastičnog izdanja u prvom setu, koji je trajao… »
Australijan Open: Sepi 12. put poražen od Novaka

Australijan Open: Sepi 12. put poražen od Novaka

Hot sport 22.01.2016
Kada je Novak posle 25 minuta rešio u svoju korist prvi set izgledalo je da će ovo biti još jedna rutinska pobeda u duelu sa borbenim Italijanom. Međutim, Sepi je zaigrao mnogo bolje u nastavku meča. U drugom setu se držao do same završnice odnosno… »
(Video) Novak Gazi Ka Novoj Tituli: Đoković preko Sepija do osmine finala AO

(Video) Novak Gazi Ka Novoj Tituli: Đoković preko Sepija do osmine finala AO

Kurir 22.01.2016
Najbolji svetski teniser Novak Đoković, savladao je u osmini finala Australijan opena Italijana Andreasa Sepija sa 3:0 (6:1, 7:5, 7:6). Prvi reket Srbije će se u osmini finala u nedelju sastati sa Francuzom Žilom Simonom, koji je savladao Frederika… »
3:0, a on nezadovoljan: Novak ide na Simona!

3:0, a on nezadovoljan: Novak ide na Simona!

Mondo 22.01.2016
Ljut na sebe zbog igre u drugom i trećem setu, Đoković se ipak maksimalnim rezultatom u setovima plasirao u 4. kolo. Treća pobeda od 3:0 u tri kola Australijan Opena, ali "Broj 1" nije zadovoljan. Nakon što je u prvom setu 13. susreta u karijeri sa… »
I loš Novak prejak za Sepija

I loš Novak prejak za Sepija

Mozzart sport 22.01.2016
Italijan baš dobro namučio najboljeg tenisera današnjice u 3. kolu Australijan opena. Briljantan prvi set, pa ozbiljna kriza u drugom i trećem, ali Novak Đoković se probio do osmine finala Australijan opena! Najbolji teniser današnjice savladao je… »
Đoković bolji i od Sepija, u osmini finala sa Simonom

Đoković bolji i od Sepija, u osmini finala sa Simonom

Novi magazin 22.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije, pošto je danas u trećem kolu pobedio Italijana Andreasa Sepija u tri seta, 6:1, 7:5 i 7:6. Branilac titule na Australijan openu će u borbi za… »
Nole baš ume sa Italijanima, 33. vezana pobeda za osminu finala!

Nole baš ume sa Italijanima, 33. vezana pobeda za osminu finala!

Sportal blic 22.01.2016
Novak Đoković je u trećem kolu Australijan opena morao da se namuči kako bi u tri seta savladao Andreasa Sepija - 3:0 (6:1, 7:5, 7:6 (8:6)). Foto: Reuters Velika borba: Novak Đoković Novak je prvi put u karijeri izašao pred publiku na “Margaret… »
Broj 1 između dve vatre

Broj 1 između dve vatre

Politika 22.01.2016
S jedne strane se kopaju stare vesti a sa druge ispaljuju provokativna pitanja, ali šampionu to nimalo ne smeta da nastavi pohod na šestu titulu: Novak Đoković u trećem kolu Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu igrao protiv Italijana Andreasa… »

Vesti dana »