Povezane vesti

Vučić zove Davos u Beograd

Vučić zove Davos u Beograd

Politika 22.01.2016
Za razliku od ekonomije koja ne brine premijera, kada je o migrantskoj krizi reč predsednik vlade kaže da je prvi put zabrinut za ono što će da se zbiva. „Srbija će sačuvati stabilnost i imati veće stope rasta od predviđenih”, izjavio je… »
Vučić O Migrantima: Po prvi put sam zabrinut

Vučić O Migrantima: Po prvi put sam zabrinut

Pravda 22.01.2016
DAVOS – Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas u Davosu da još nije video dovoljno uverljiv i ubedljiv način rešavanja migrantske krize i da je prvi put zabirnut za ono što će se dešavati ubuduće. Vučić je novinarima rekao da Srbija ima… »
Vučić o migrantima: Prvi put sam zabrinut za ono što će se zbivati

Vučić o migrantima: Prvi put sam zabrinut za ono što će se zbivati

Večernje novosti 22.01.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Davosu da Srbija ima snage da sebe zaštiti i sačuva od migrantske krize, ali i izrazio bojazan jer tokom Ekonomskog foruma nije video dovoljno ubedljiv način rešavanja te krize. Premijer Srbije… »
Vučić: Mnogo pohvala za Srbiju u Davosu

Vučić: Mnogo pohvala za Srbiju u Davosu

Akter 22.01.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu dobila mnogo pohvala za sve što je u prethodnom periodu postignuto na planu ekonomskih i političkih reformi i dodao da će se teške mere i dalje… »
Vučić: U Davosu nisam čuo rešenje za migrantsku krizu

Vučić: U Davosu nisam čuo rešenje za migrantsku krizu

N1 Info 22.01.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Davosu da Srbija ima snage da sebe zaštiti i sačuva od migrantske krize, ali i izrazio bojazan jer kako je rekao, tokom Ekonomskog foruma u tom gradu nije video dovoljno ubedljiv način rešavanja te… »
Još nema rešenja za migrantsku krizu

Još nema rešenja za migrantsku krizu

Akter 22.01.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je u Davosu da još nije video dovoljno uverljiv i ubedljiv način rešavanja migrantske krize i da je zabirnut za ono što će se dešavati. Vučić je novinarima rekao da Srbija ima snage da sebe u migrantskoj krizi… »
Vučić: Još nema rješenja za migrantsku krizu

Vučić: Još nema rješenja za migrantsku krizu

Slobodna Evropa 22.01.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas u Davosu da još nije vidio dovoljno uvjerljiv i ubjedljiv način rješavanja migrantske krize i da je prvi put zabirnut za ono što će se dešavati ubuduće. Vučić je novinarima rekao da Srbija ima snage da… »

Vesti dana »