Povezane vesti

PROTEST ZBOG PRESUDE Sin Olivera Ivanovića preneo poruku svog oca: Jednom će valjda i pravde biti

PROTEST ZBOG PRESUDE Sin Olivera Ivanovića preneo poruku svog oca: Jednom će valjda i pravde biti

Večernje novosti 23.01.2016
Žarko preneo na protestu u centru Beograda: pa ne može ovo zlo navek trajati. Jednom će valjda i pravde biti. Nikada, ali nikada neću otići sa Kosova i Metohije. MORAM da izdržim, jer ako pokleknem, priznaću im da sam jači od svega u šta sam… »
Skup podrške Oliveru Ivanoviću u Beogradu

Skup podrške Oliveru Ivanoviću u Beogradu

Akter 23.01.2016
Na beogradskom Trgu Nikole Pašića danas je održan skup podrške lideru Građanskih inicijativa SNP Oliveru Ivanoviću, koji je pre dva dana osuđen na devet godina zatvora, sa koga je poručeno da je pokušaj političkog ubistva Ivanovića i… »
"Sloboda Za Olivera": Protest protiv presude Ivanoviću na Trgu Nikole Pašića

"Sloboda Za Olivera": Protest protiv presude Ivanoviću na Trgu Nikole Pašića

Blic 23.01.2016
Brojni građani okupili se danas na Trgu Nikole Pašića na protestu zbog presude lideru Građanske inicijative Oliveru Ivanoviću, koji je osuđen na devet godina zatvora zbog ratnog zločina na Kosovu i Metohiji iz 1999. godine. Presuda, koja je zemlji… »
Beograd se digao na noge: I ja sam Oliver

Beograd se digao na noge: I ja sam Oliver

Vesti online 23.01.2016
Na beogradskom Trgu Nikole Pašića danas je održan skup podrške lideru Građanskih inicijativa SNP Oliveru Ivanoviću, koji je pre dva dana osuđen na devet godina zatvora, sa koga je poručeno da je pokušaj političkog ubistva Ivanovića i… »
Politička igra mačke i miša

Politička igra mačke i miša

Kurir 23.01.2016
Uz nemušto obrazloženje sudije sudskog veća Euleksa, lider Građanskih inicijativa SDP Oliver Ivanović osuđen je na devet godina zatvora, a nijednim potezom nije dokazano da je počinio ratni zločin za koji je optužen. U toku suđenja tužiocu nije… »

Vesti dana »