Povezane vesti

Japanac preti Novaku!

Japanac preti Novaku!

Vesti online 25.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ne briljira u Melburnu, ali svi se nadamo da je naš as glavna oružja sačuvao za odlučujuće bitke na Australijan openu. Rival u četvrtfinalu biće mu Japanac Kei Nišikori. Srbin vodi 5:2, a poslednja četiri… »
Pobede, porazi, afere i kraj karijere

Pobede, porazi, afere i kraj karijere

25.01.2016
Australian open. Treneru Ane Ivanović Najdželu Sirsu pozlilo je tokom meča u kome je Ivanovićeva igrala protiv američke teniserke Medison Kiz. Sirsu je pomoć ukazana na početku drugog seta pri rezultatu 6:4, 1:0 za srpsku teniserku. Meč je… »
Nišikori pred meč sa Đokovićem: Uništio me je u Londonu, spreman sam za reprizu Njujorka

Nišikori pred meč sa Đokovićem: Uništio me je u Londonu, spreman sam za reprizu Njujorka

Večernje novosti 25.01.2016
Meč iz Njujorka mi daje mnogo samopouzdanja. Ipak, u Melburnu su drugačiji uslovi, pokušaću da popravim neke stvari. Spreman sam ponovo da ga pobedim, kaže Kei Nišikori. Novak Đoković u četvrtfinalu Otvorenog prvenstva Australije igra protiv… »
Marej u četvrtfinalu pobedom nad Tomićem

Marej u četvrtfinalu pobedom nad Tomićem

Beta 25.01.2016
Britanski teniser Endi Marej plasirao se danas u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je u tri seta pobedio 17. igrača sveta Australijanca Bernarda Tomića, 6:4, 6:4, 7:6. Drugi teniser sveta se tako sedmi put uzastopno plasirao… »
Novak vs Kei - Zakazan termin meča!

Novak vs Kei - Zakazan termin meča!

Sportske.net 25.01.2016
Branilac titule na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu Novak Đoković igraće sutra ujutro protiv Japanca Keija Nišikorija četvrtfinalni meč na prvom Gren Slem turniru u sezoni. Duel prvog tenisera sveta Đokovića i sedmog na ATP listi… »
Neka pričeka gospođa Marej...

Neka pričeka gospođa Marej...

Mondo 25.01.2016
… sa porođajem jer je njen suprug izborio plasman u četvrtfinale Australijan Opena. Endi Marej je pobedio ljubimca australijske publike Bernarda Tomića rezultatom 6:4, 6:4, 7:6 (7:4) i izborio plasman u četvrtfinale grend slema u Melburnu. On je… »
Marej prebrodio još jednu prepreku na Australijan openu u tri seta

Marej prebrodio još jednu prepreku na Australijan openu u tri seta

Sportal blic 25.01.2016
Endi Marej je nastavio da ređa pobede na prvom ovosezonskom grend slemu, savladavši Bernarda Tomića sa 6:4, 6:4, 7:6(4) u osmini finala. Foto: Reuters Endi Marej tokom meča sa Tomićem Bila je ovo treća pobeda Britanca u tri odigrana seta, a jedini… »
Đoković - Nišikori: "Obračun" od devet

Đoković - Nišikori: "Obračun" od devet

Mondo 25.01.2016
Najbolji teniser sveta sastaće se sa Japancem u četvrtfinalu Australijan Opena devetog dana takmičenja u Melburnu u prvom meču večernjeg programa na Rod Lejver areni. Novak Đoković meč četvrtfinala Australijan Opena igraće u utorak od 9.15… »
Idealan Termin: Zakazan veliki okršaj Đoković - Nišikori

Idealan Termin: Zakazan veliki okršaj Đoković - Nišikori

Sportal blic 25.01.2016
Četvrtfinalni duel na Australijan openu između Novaka Đokovića i Keija Nišikorija biće odigran u utorak. Foto: Reuters Organizatori su saopštili da njihov meč na Rod Lejver areni neće početi pre 9.15 prepodne po srednjeevropskom vremenu. Novak… »

Vesti dana »