Povezane vesti

Antiću, jasnije - da li je Prokop „samo krečenje"?

Antiću, jasnije - da li je Prokop „samo krečenje"?

Akter 27.01.2016
Potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović zatražila je od ministra energetike i rudarstva Aleksandra Antića da se izjasni da li je Prokop za njega „samo krečenje“. "Zamolila bih poštovanog… »
Mrkonjić "uznemirio" koaliciju: Poltroni politizuju moj stav o Prokopu

Mrkonjić "uznemirio" koaliciju: Poltroni politizuju moj stav o Prokopu

RTV 27.01.2016
BEOGRAD - Polemiku između SNS i SPS, koja je počela izjavom bivšeg ministra i funkcionera socijalista Milutina Mrkonjića da je SNS "samo prekrečila Prokop", a na koju su reagovali potpredsednici naprednjaka, nastavio je Mrkonjić, rečima da… »
Mrkonjić: Poltroni politizuju moje mišljenje

Mrkonjić: Poltroni politizuju moje mišljenje

Akter 27.01.2016
Polemiku između SNS i SPS, koja je počela izjavom bivšeg ministra i funkcionera socijalista Milutina Mrkonjića da je SNS "samo prekrečila Prokop", a na koju su reagovali potpredsednici naprednjaka, nastavio je Mrkonjić, rečima da "poltroni… »
Mihajlović: Ništa me od SPS-a ne čudi

Mihajlović: Ništa me od SPS-a ne čudi

RTS 27.01.2016
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevine, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da je ništa ne čudi kad je reč o SPS-u, pa ni tvrdnje bivšeg ministra i funkcionera SPS-a Milutina Mrkonjića da je SNS "samo prekrečila… »
Mihajlović: Moguće udruživanje SPS-a i opozicije

Mihajlović: Moguće udruživanje SPS-a i opozicije

Mondo 27.01.2016
Potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović kaže da je ne bi začudilo udruživanje SPS-a Ivice Dačića i opozicije. Počasnom predsedniku SPS-a Milutinu Mrkonjiću poručila da je mogao nešto i da radi osim što je organizovao koncerte. Foto… »
Mrkonjić: Prokop samo sveže okrečen projekat; Stefanović: Svi se udružuju da sruše Vučića

Mrkonjić: Prokop samo sveže okrečen projekat; Stefanović: Svi se udružuju da sruše Vučića

Novi magazin 27.01.2016
Očigledno je premijer Aleksandar Vučić bio u pravu kada je rekao da ć se sada svi udružiti kako bi pokušali da ga sruše, izjavio je za Tanjug ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović povodom izjave funcionera SPS Milutina Mrkonjića o… »
UVREĐENA I POVREĐENA: Mihajlovićka zaratila sa SPS-om

UVREĐENA I POVREĐENA: Mihajlovićka zaratila sa SPS-om

Pravda 27.01.2016
BEOGRAD – Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevine, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da je ništa ne čudi kad je reč o SPS, pa ni tvrdnje bivšeg ministra i funkcionera SPS Milutina Mrkonjića da je SNS… »

Vesti dana »