Povezane vesti

VIDEO: Vidić završio karijeru

VIDEO: Vidić završio karijeru

Radio 021 29.01.2016
Jedan od najboljih fudbalskih defanzivaca u poslednjoj deceniji Nemanja Vidić (34), odlučio je da okonča igračku karijeru. Posle teške povrede i duge pauze, bivši reprezentativac Srbije rešio je da se penzioniše. I pored najava medija će će… »
Nemanja Vidić završio karijeru!

Nemanja Vidić završio karijeru!

Večernje novosti 29.01.2016
Došlo je vreme da okačim svoje kopačke o klin. Povrede koje sam imao u poslednjih nekoliko godina uzele su svoj danak, kaže Nemanja Vidić. NIKADA se više nijedan napadač na planeti neće razbiti o srpsku stenu. Naš proslavljeni fudbaler Nemanja… »
Nemanja Vidić: Zbogom i hvala vam!

Nemanja Vidić: Zbogom i hvala vam!

RTS 29.01.2016
Nemanja Vidić je objavio da je završio sa profesionalnim igranjem fudbala. Mančester junajted odao priznanje svom procentualno najuspešnijem igraču u istoriji. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde (kratko i Spartaka iz Subotice), moskovskog Spartaka… »
Nemanja Vidić završio igračku karijeru

Nemanja Vidić završio igračku karijeru

Press 29.01.2016
Nekadašnji kapiten Crvene zvezde i Mančester Junajteda Nermanja Vidić, svojevremeno najbolji defanzivac na svetu, odlučio je da završi igračku karijeru. Iako se poslednjih dana spekulisalo da će posle "neuspešne epizode" u Interu preći u Bajern… »
Nemanja Vidić završio igračku karijeru

Nemanja Vidić završio igračku karijeru

RTV 29.01.2016
BEOGRAD, MANČESTER - Nekadašnji kapiten Crvene zvezde i Mančester Junajteda Nemanja Vidić, svojevremeno najbolji defanzivac na svetu, odlučio je da završi igračku karijeru. Iako se poslednjih dana spekulisalo da će posle "neuspešne epizode" u… »
Junajted odao prizanje Vidiću: Najuspešniji si naš igrač

Junajted odao prizanje Vidiću: Najuspešniji si naš igrač

N1 Info 29.01.2016
Mančester Junajted je, u danu kada je srpski fudbaler Nemanja Vidić objavio kraj karijere, podsetio da je nekadašnji kapiten procentualno najuspešniji igrač u istoriji kluba. Vidić je, u konkurenciji fudbalera koji su odigrali više od 100 utakmica… »
Nemanja Vidić završio karijeru!

Nemanja Vidić završio karijeru!

Alo 29.01.2016
Nemanja Vidić je objavio da je završio profesionalnu karijeru! Kako se navodi na sajtu Mančester Junajteda, njegovog bivšeg kluba, gde je stekao status fudbalske legende, Vidić je odlučio da završi karijeru u 34. godini! . @ManUtd #NeverForget… »
Nemanja Vidić završio karijeru! (VIDEO)

Nemanja Vidić završio karijeru! (VIDEO)

Mozzart sport 29.01.2016
"Došlo je vreme da okačim svoje kopačke o klin. Povrede koje sam imao u poslednjih nekoliko godina uzele su svoj danak. Hvala svim igračima sa kojima sam igrao i svim trenerima sa kojima sam sarađivao, i veliko hvala navijačima na podršci tokom… »
Ovako pamte Vidića - Odlazi ratnik, stena, kapiten, legenda... (TVITOVI)

Ovako pamte Vidića - Odlazi ratnik, stena, kapiten, legenda... (TVITOVI)

Sportske.net 29.01.2016
Nemanja Vidić je danas saopštio da se povlači iz fudbala. Očekivano, navijači Crvene zvezde i Mančester junajteda nikada neće zaboraviti svog kapitena i vođu. Srpski fudbaler je odlučio da okači kopačke o klin posle 16 godina uspešne… »
Tako je govorio Nemanja Vidić!

Tako je govorio Nemanja Vidić!

Sportske.net 29.01.2016
Vest dana definitivno jeste - odlazak Nemanje Vidića u penziju. Srpski fudbaler je odlučio da okači kopačke o klin posle 16 godina uspešne profesionalne karijere, od kako je postao prvotimac Crvene zvezde. Navijači crveno-belih pamte ga iz boljih… »
KRAJ - Povukla se legenda srpskog fudbala!

KRAJ - Povukla se legenda srpskog fudbala!

Sportske.net 29.01.2016
Proslavljeni srpski fudbaler Nemanja Vidić objavio je da se povlači iz fudbala! U svom otvorenom saopštenju, Vidić je naveo da je usled konstantnih povreda odlučio da okači kopačke o klin i ode u penziju. ''Došao je trenutak da okačim kopačke o… »
KRAJ: Vidić rešio da ‘okači kopačke o klin’; Kao klinac sanjao sam samo Zvezdin dres i gol u derbiju

KRAJ: Vidić rešio da ‘okači kopačke o klin’; Kao klinac sanjao sam samo Zvezdin dres i gol u derbiju

Hot sport 29.01.2016
– Došlo je vreme da okačim svoje kopačke o klin. Povrede koje sam imao u poslednjih nekoliko godina uzele su svoj danak. Hvala svim igračima sa kojima sam igrao i svim trenerima sa kojima sam sarađivao, i veliko hvala navijačima na podršci tokom… »
Prelomio je: Nemanja Vidić otišao u legende!

Prelomio je: Nemanja Vidić otišao u legende!

Mondo 29.01.2016
Legendarni fudbaler Crvene zvezde i Mančester junajteda doneo je odluku da završi veliku fudbalsku karijeru. Čovek koji je bio kapiten Rajanu Gigsu, Polu Skolsu, Riju Ferdinandu, Vejnu Runiju, Kristijanu Ronaldu i mnogim drugim zvezdama svetskog… »
Nemanja Vidić završio karijeru!

Nemanja Vidić završio karijeru!

Vesti online 29.01.2016
Šok! Nemanja Vidić je doneo odluku da u petak, 29. januara 2016. godine, završi fudbalsku karijeru! Ovu informaciju plasirao je niko drugi do sajt Crvene zvezde! Vidić je rođen u Užicu, 21. oktobra 1981. godine. Sa 15 godina, postao je omladinac… »
Mančester junajted: #VivaVidic (VIDEO)

Mančester junajted: #VivaVidic (VIDEO)

Mondo 29.01.2016
Nemanja Vidić se oglasio i na sajtu Mančester junajteda. Pogledajte koji mu je video posvetio Junajted i podsetite se pesme koju su mu pevali navijači kluba sa Old traforda. Nemanja Vidić je odlučio da okonča svoju igračku karijeru, a za… »
Nemanja Vidić završio karijeru

Nemanja Vidić završio karijeru

N1 Info 29.01.2016
Bivši fudbaler Crvene zvezde i Mančester junajteda Nemanja Vidić saopštio je danas da je odlučio da završi igračku karijeru. "Došlo je vreme da okačim svoje kopačke o klin. Povrede koje sam imao u poslednjih nekoliko godina uzele su svoj danak… »

Vesti dana »