Povezane vesti

Jelena Đoković u zagrljaju sa Novakom: Poslednjih nekoliko sati pred viđanje sa njim prolaze mi kao večnost!

Jelena Đoković u zagrljaju sa Novakom: Poslednjih nekoliko sati pred viđanje sa njim prolaze mi kao večnost!

Story 31.01.2016
Humanitarka je na svom Instagram profilu podelila fotografiju kojom je želela da pokaže koliko joj nedostaje njen suprug, Novak Đoković. Novak Đoković je šeti put osvojio Australian Open, a na njega su najponosniji sigurno Jelena Đoković i njihov… »
Novak nakon trijumfa: Nadam se da će Stefan gledati još mnogo mojih mečeva

Novak nakon trijumfa: Nadam se da će Stefan gledati još mnogo mojih mečeva

Story 31.01.2016
Najbolji svetski teniser Novak Đoković zabeležio je još jedan trijumf u karijeri nakon što je danas pobedio Endija Mareja na Autralijan Openu. Nakon osvajanja pehara, srpski teniser je u intervjuu za BBC Novak je spomenuo koliko mu podrška supruge… »
Dirljivi momenat o kom svi govore: Zašto je Marej plakao nakon meča sa Novakom

Dirljivi momenat o kom svi govore: Zašto je Marej plakao nakon meča sa Novakom

Story 31.01.2016
Endu Marej se borio do kraja ali nije mogao da stane na put Novakovom trijumfu. Novak Đoković pobedio je Endija Mareja i osvojio šestu titulu na Australijan openu. Novak nakon trijumfa: Nadam se da će Stefan gledati još mnogo mojih mečeva Poraženi… »
Napred, tata! Ovako mali Stefan navija za Noleta protiv Mareja! (video)

Napred, tata! Ovako mali Stefan navija za Noleta protiv Mareja! (video)

Svet & Skandal 31.01.2016
Jelena Đoković, supruga prvog reketa sveta, postavila je na društvene mreže snimak njihovog sina Stefana kako prati tatin meč sa Endijem Marejem na Australijan openu. Mali Stefan ispred ekrana cupka od sreće što vidi tatu, a po dosadašnjoj… »
Jelena Đoković Posvećena Majka: Ona ovako vidi prijateljstvo

Jelena Đoković Posvećena Majka: Ona ovako vidi prijateljstvo

Kurir 31.01.2016
Jelena Đoković, supruga najboljeg tenisera sveta, Novaka objavila je na svom profilu na Instagramu sliku koja je možda na pravi način opisala njen odnos prema roditeljstvu, ali i tome koliko joj znači majčinstvo. Često u intervjuima Jelena pominje… »
Uz podršku najbližih do pobede: Ovako mali Stefan bodri Novaka Đokovića u finalu! (VIDEO)

Uz podršku najbližih do pobede: Ovako mali Stefan bodri Novaka Đokovića u finalu! (VIDEO)

Story 31.01.2016
Najbolji teniser sveta trenutno igra finale Australijen opena protiv Endija Mareja, a ovako tok meča prati i navija njegov naslednik Stefan. Jelena Đoković i Novak Đoković su u nekoliko navrata potvrdili da maleni Stefan već prepoznaje svog tatu… »

Vesti dana »