Povezane vesti

Zvezda pobedila MZT u Pioniru

Zvezda pobedila MZT u Pioniru

Press 02.02.2016
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u dvorani Pionir u Beogradu ekipu MZT iz Skoplja sa 92:79 (29:18,19:22, 30:13, 14:26) u poslednjoj utakmici 22. kola ABA lige. Regionalni šampion ostao je u trci za drugo mesto i prednosti domaćeg terena uoči… »
ABA: Cirbes MVP 22.kola

ABA: Cirbes MVP 22.kola

Večernje novosti 02.02.2016
Košarkaš Crvene zvezde je upobedi svog tima nad MZT-om postigao 28 poena, a uz to je zabeležio 11 skokova, dve asistencije i indeks korisnosti 36. Košarkaš Crvene zvezde Maik Cirbes je proglašen za najkorisnijeg igrača (MVP) 22. kola ABA lige… »
Cirbes se pohvalio: Nije mi ovo prva trojka; Jović: Mnogo mi je drago što se Vasa budi!

Cirbes se pohvalio: Nije mi ovo prva trojka; Jović: Mnogo mi je drago što se Vasa budi!

Mozzart sport 02.02.2016
"Ukazana mi je prilika, nadam se da sam je iskoristio. Nisam puno igrao, ovo mi je bilo potrebno", smatra Micić. Ubedljivom igrom i pobedom nad MZT-om u dobrom popunjenom Pioniru košarkaši Crvene zvezde napravili su savršenu podlogu pred putovanje u… »
ABA - 'Gvozdeni Maik' MVP kola!

ABA - 'Gvozdeni Maik' MVP kola!

Sportske.net 02.02.2016
Fenomenalna partija koju je centar Crvene zvezde Telekom Maik Cirbes prikazao u duelu sa MZT-om iz Skoplja donela je Nemcu titulu najkorisnijeg igrača 22. kola ABA lige. Drugu nedelju za redom centar Crvene zvezde Telekom Maik Cirbes ostvario je najbolji… »
Drugo mesto blizu

Drugo mesto blizu

Danas 01.02.2016
Crveno-beli bez dvojice Amerikanaca ubedljivo savladali MZT i stigli Cedevitu na tabeli ABA lige - 92:79. Beograd - Košarkaši Crvene zvezde očekivano su savladali MZT sa 92:79 (29:18, 19:22, 30:13, 14:26) u poslednjem meču 22. kola ABA lige i tako… »
Prijateljsko Ćaskanje: Sreli se košarkaši Zvezde i Partizana u Pioniru /VIDEO/

Prijateljsko Ćaskanje: Sreli se košarkaši Zvezde i Partizana u Pioniru /VIDEO/

Sportal blic 01.02.2016
Košarkaši Crvene zvezde i Partizana prijateljski su ćaskali posle meča crveno-belih. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Marko Tejić na meču sa MZT-om Tim Dejana Radonjića pobedio je MZT sa 92:79 u 22. kolu ABA lige, posle čega je bilo… »
Trojka Cirbesa Za Kraj: Zvezda držala čas MZT-u i odmorila tandem za Darušafaku

Trojka Cirbesa Za Kraj: Zvezda držala čas MZT-u i odmorila tandem za Darušafaku

Sportal blic 01.02.2016
Kada je Maik Cirbes raspoložen za igru, pobeda Crvene zvezde ne dovodi se u pitanje. Košarkaši crveno-belih pobedili su MZT u 22. kolu ABA lige sa 92:79, pred gostovanje Darušafaki u Evroligi. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Na idealan način je… »
Prva Trojka U Zvezdi: Ovako je Cirbes završio sjajnu partiju /VIDEO/

Prva Trojka U Zvezdi: Ovako je Cirbes završio sjajnu partiju /VIDEO/

Sportal blic 01.02.2016
Maik Cirbes igra sezonu karijere, blista u dresu Crvene zvezde, pa je došlo vreme i za prvu trojku. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Maik Cirbes je dobio ovacije sa tribina posle pobede nad MZT-om Nemački centar je razbio MZT u pobedi (92:79)… »

Vesti dana »