Povezane vesti

Jokić sa dva rekorda zaustavio Toronto

Jokić sa dva rekorda zaustavio Toronto

Press 02.02.2016
Mladi srpski košarkaš Nikola Jokić, predvodio je rano jutros Denver do pobede protiv Toronta 112:93, prekinuo seriju Reptorsa od 11 uzastopnih pobeda i zabeležio dva rekorda karijere u NBA ligi. Jokić je za 30 minuta na parketu postigao 27 poena i… »
Jokić: Ojačao sam u svakom pogledu, nastaviću ovako

Jokić: Ojačao sam u svakom pogledu, nastaviću ovako

Vesti online 02.02.2016
Mladi srpski košarkaš Nikola Jokić je rekao da nije očekivao tako zapaženu ulogu u "ruki" NBA sezoni i poručio da će nastaviti vredno da radi i napreduje. - Mnogo sam jači nego ranije, ojačao sam u svakom pogledu. Nastaviću vredno da radim da… »
Milojević za MONDO: Ponosan sam na Jokića

Milojević za MONDO: Ponosan sam na Jokića

Mondo 02.02.2016
Trener Mega Leksa svakog jutra gleda snimke utakmica Denver Nagitsa. "Znao sam da može, ali ovo nisam očekivao". Dejan Milojević jedan je od onih koji pomno prate partije Nikole Jokića u NBA ligi, što je sasvim razumljivo i očekivano, jer je sjajni… »
Danilo Galinari: Nikola, radi ovo svako veče!

Danilo Galinari: Nikola, radi ovo svako veče!

Hot sport 02.02.2016
Saigrači Nikole Jokića na sav glas hvale Srbina posle sjajne partije u pobedi nad Torontom. Prvi se oglasio prvi strelac Nagetsa Danilo Galinari koji je istakao da Srbin mora svake noći da pruža ovakve partije. – Bio je sjajan, srećan sam zbog… »
Meloun: Ne bih menjao Jokića ni za koga na svetu

Meloun: Ne bih menjao Jokića ni za koga na svetu

Večernje novosti 02.02.2016
Kad god pomislim da je dostigao maksimum i da nema šta dodatno da pruži, on pronađe način da me impresionira, rekao je trener Devera posle Nikoline fantastične partije. Trener košarkaša Denvera Majkl Meloun rekao je danas da ne bi menjao Nikolu… »
San Antonio pobedio, Marjanović ubacio dva poena

San Antonio pobedio, Marjanović ubacio dva poena

Vesti online 02.02.2016
Košarkaši San Antonija zabeležili su jubilarnu 40. pobedu ove sezone u NBA ligi, protiv Orlanda 107:92, a srpski košarkaš Boban Marjanović postigao je dva poena. Nekadašnji centar Crvene zvezde proveo je na parketu samo poslednja dva i po minuta i… »
NBA: Jokić postavio rekord u najjačoj ligi sveta, Srbin ‘ulovio reptile’ (VIDEO)

NBA: Jokić postavio rekord u najjačoj ligi sveta, Srbin ‘ulovio reptile’ (VIDEO)

Hot sport 02.02.2016
Denver je na svom parketu savladao Toronto 112:93, a najkorisniji igrač meča sa dabl-dabl učinkom bio je Nikola Jokić. Fenomenalno veče Srbina u NBA ligi. Bivši košarkaš Mega Leksa postavio je lični rekord u najjačoj ligi sveta. U pobedi Nagetsa… »
VIDEO NBA: Jokić nezauzstavljiv, tripl-dabl Vestbruka

VIDEO NBA: Jokić nezauzstavljiv, tripl-dabl Vestbruka

Večernje novosti 02.02.2016
Nikola u pobedi Denvera nad Torontom (112:93) imao dabl-dabl učinak od čak 27 poena, 13 skokova i četiri asistencije. Marjanović se “upisao”, Rasel neverovatan. Nastavlja Nikola Jokić sa briljantnim partijama u NBA ligi. Srpski košarkaš je u… »
Dajte Jokića u pravi Ol star meč!

Dajte Jokića u pravi Ol star meč!

Mondo 02.02.2016
Debitant iz Srbije u pobedi Denvera nad Torontom postavio rekorde karijere i bio najbolji u svom timu. Galinari: "Izazov je da ovako igra svaku utakmicu". Trener: "Ne bih ga 'trejdovao' ni za koga". Nikola Jokić sa 27 poena i 14 skokova je predvodio… »
NBA ŠOU NAŠEG IGRAČA Pogledajte Jokićeve bravure u njegovoj noći rekorda /VIDEO/

NBA ŠOU NAŠEG IGRAČA Pogledajte Jokićeve bravure u njegovoj noći rekorda /VIDEO/

Sportal blic 02.02.2016
Nikola Jokić će dugo pamtiti svoj NBA nastup protiv Toronta, u kome je postavio nove lične rekorde. Zobacz na Youtube Jokić je u pobedi nad Reptorsima, koji su stigli u Denver sa nizom od 11 uzastopnih trijumfa, ubacio gostima 27 poena, a imao je i 14… »
Saigrači oduševljeni Jokićem: On je najbolji srpski košarkaš svih vremena!

Saigrači oduševljeni Jokićem: On je najbolji srpski košarkaš svih vremena!

Sportal blic 02.02.2016
Koliko je Nikola Jokić dominirao u NBA pobedi Denvera nad Torontom (112:93), svedoče i reči njegovih saigrača. Foto: Tanjug/AP Radost Denver Nagetsa "On je najbolji srpski košarkaš svih vremena!", uzviknuo je pred TV kamerama Emanuel Mudiej… »
Jokić: E, sad kada sam malo ojačao, mogu da nastavim sa ovakvim igrama

Jokić: E, sad kada sam malo ojačao, mogu da nastavim sa ovakvim igrama

Sportal blic 02.02.2016
Nikola Jokić je posle obaranja ličnih NBA rekorda i predvođenja Denvera do senzacionalne pobede nad Torontom (112:93) istakao da se oseća jače nego ikada pre. Foto: Tanjug/AP Nikola Jokić Na pitanje šta je bio ključ uspeha protiv tima koji je na… »
Trener Denvera fasciniran Srbinom: Ne bih menjao Jokića ni za jednog igrača na svetu!

Trener Denvera fasciniran Srbinom: Ne bih menjao Jokića ni za jednog igrača na svetu!

Sportal blic 02.02.2016
Posle fantastične partije Nikole Jokića u iznenađujućoj pobedi Denvera nad Torontom (112:93), njegov trener Majk Meloun rekao je za 20-godišnjeg srpskog košarkaša nešto što igrači mogu samo da sanjaju da čuju od svojih stratega. Foto: Tanjug/AP… »
Jokić jednostavno neverovatan!

Jokić jednostavno neverovatan!

Sportske.net 02.02.2016
Srpski ruki dominirao u pobedi nad Torontom, ovo prevazilazi najsmelija očekivanja. Peti dabl-dabl u nizu, najbolja partija od kada je stigao u ligu. Bobi bez prave šanse, Rasel Vestbruk obeležio veče... Toronto igra verovatno najbolju sezonu u… »
Srpska Senzacija: Jokićeva noć NBA rekorda za pobedu nad nepobedivima!

Srpska Senzacija: Jokićeva noć NBA rekorda za pobedu nad nepobedivima!

Sportal blic 02.02.2016
Ni branioci NBA titule, Golden Stejt Voriorsi, ni njihovi prvi pratioci, San Antonio Sparsi, nisu do minule noći imali najdužni aktivni niz trijumfa u najjačoj ligi sveta, već naprasno nepobedivi Toronto Reptorsi. Ali, posle 11 uzastopnih uspeha -… »
Bobi blokirao i Orlando, Sparsi mu nisu dali da se nadmeće sa Vučevićem /VIDEO/

Bobi blokirao i Orlando, Sparsi mu nisu dali da se nadmeće sa Vučevićem /VIDEO/

Sportal blic 02.02.2016
U novoj pobedi San Antonio Sparsa, ovoga puta od 107:92 nad Orlandom, stručni štab domaće ekipe nije pustio Bobana Marjanovića u igru dok je na parketu bio najbolji igrač ekipe Medžika, 25-godišnji centar Nikola Vučević. Foto: Tanjug/AP Boban… »
Jokić odličan u pobedi Denvera nad Torontom, San Antonio bolji od Orlanda

Jokić odličan u pobedi Denvera nad Torontom, San Antonio bolji od Orlanda

Beta 02.02.2016
Košarkaši Denvera pobedili su u noći izmedju ponedeljka i utorka na svom parketu Toronto sa 112:93, a najzaslužniji za trijumf ekipe iz Kolorada bio je srpski Košarkaš Nikola Jokić, dok je San Antonio u Teksasu savladao Orlando sa 107:92 u… »

Vesti dana »