Povezane vesti

Mrkonjić: Vodio sam Anu Bekutu u Prokop

Mrkonjić: Vodio sam Anu Bekutu u Prokop

Blic 04.02.2016
Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Milutin Mrkonjić rekao je da u Prokop treba uložiti još najmanje 160 miliona evra. "Vodio sam pre neki dan Anu Bekutu tamo, nije verovala da ne može da se siđe dole. Za dva sata koliko smo tamo… »
MILUTIN MRKONJIĆ: Naprednjaci se hvale Prokopom, a samo su ga okrečili

MILUTIN MRKONJIĆ: Naprednjaci se hvale Prokopom, a samo su ga okrečili

Nova ekonomija 04.02.2016
Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije Milutin Mrkonjić rekao je da u Prokop treba uložiti još najmanje 160 miliona evra, i to 80 miliona za saobraćajnice i isto toliko za staničnu zgradu. "Veliki projekat ne može malo da košta: od… »
Mihajlović: Što Mrkonjić ne pokaže Bekuti svoj autoput

Mihajlović: Što Mrkonjić ne pokaže Bekuti svoj autoput

Politika 04.02.2016
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović danas je poručila počasnom predsedniku Socijalističke partije Srbije Milutinu Mrkonjiću da je ponovo pokazao da ne može da prihvati činjenicu da je aktuelna vlada… »
Mrkonjić: Prokop daleko od završenog

Mrkonjić: Prokop daleko od završenog

Radio 021 04.02.2016
Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Milutin Mrkonjić rekao je da u Prokop treba uložiti još najmanje 160 miliona evra. "Vodio sam pre neki dan Anu Bekutu tamo, nije verovala da ne može da se siđe dole. Za dva sata koliko smo tamo… »
Mrkonjić u "inspekciji" Prokopa: Treba još 160 miliona

Mrkonjić u "inspekciji" Prokopa: Treba još 160 miliona

N1 Info 04.02.2016
Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Milutin Mrkonjić rekao je da u Prokop treba uložiti još najmanje 160 miliona evra. On je za nedeljnik "Vreme" ispričao i da ga je premijer zvao samo kada je počeo "Bal na vodi", kada mu je… »

Vesti dana »