Povezane vesti

Živković: Nisam ovo zaslužio, ali poštujem stav kluba

Živković: Nisam ovo zaslužio, ali poštujem stav kluba

Beta 05.02.2016
Fudbaler Partizana Andrija Živković rekao je po dolasku u Beograd da se nada da će izaći jači iz cele situacije koja je izbila oko njegovog ugovora s klubom, koji ga je vratio sa priprema. "Nisam ovo zaslužio, ali to je stav kluba i ja ću da ga… »
Živković: Plakao sam, nadam se da ću iz ovoga izaći jači

Živković: Plakao sam, nadam se da ću iz ovoga izaći jači

Politika 05.02.2016
Fudbaler Partizana Andrija Živković izjavio je da mu je jako teško što je odstranjen iz tima, ali da se nada da će iz nove situacije izaći još jači. Živković je vraćen sa priprema crno-belih na Kipru jer nije želeo da produži ugovor, koji mu… »
Živković stigao u Beograd: Nisam ovo zaslužio, ali poštujem odluku kluba

Živković stigao u Beograd: Nisam ovo zaslužio, ali poštujem odluku kluba

Večernje novosti 05.02.2016
Bilo je emocija na rastanku sa saigračima, a nije tačno da me ispratio samo Lukić – rekao je Andrija. Niko iz kluba ga nije dočekao. EH, da je sve sa Andrijom Živkovićem bilo kao u petak oko 15 časova! Mladi as Partizana sleteo je U 14.46 iz… »
Andrija Živković Sleteo U Beograd: Moram da izađem jači iz ovoga! (FOTOGLAERIJA)

Andrija Živković Sleteo U Beograd: Moram da izađem jači iz ovoga! (FOTOGLAERIJA)

Hot sport 05.02.2016
Tačno u 15 časova prva zvezda Partizana Andrija Živković pojavio se na aerodromu "Nikola Tesla" letom iz Atine. Mladi fudbaler je suspendovan i vraćen sa priprema zato što nije želeo da potpiše novi ugovor sa crno-belima, te će tim iz Humske… »
Suzne oči i vruća glava Andrije Živkovića po dolasku u Beograd: Više nisam pametan

Suzne oči i vruća glava Andrije Živkovića po dolasku u Beograd: Više nisam pametan

Mozzart sport 05.02.2016
Suspendovanog člana Partizana na beogradskom aerodrom dočekao veliki broj novinara. On je bio prilično uzdržan. Letom iz Atine, koji se u 14:46 prizemljio na beogradski aerodrom Nikola Tesla Andrija Živković je zakoračio u šest meseci… »
Živković: "Nisam ovo zaslužio"

Živković: "Nisam ovo zaslužio"

Sportske.net 05.02.2016
Fudbaler Partizana Andrija Živković doputovao je u petak u Beograd, a u kraćem obraćanju medijima na aerodromu nije mnogo toga rekao osim da nije zaslužio ono što mu se desilo. Dosadašnji prvotimac Partizana Andrija Živković doputovao je sa Kipra… »
Sleteo: Živković se vratio u Beograd sa suzama u očima: Još mi je vruća glava, jako mi je teško /FOTO/

Sleteo: Živković se vratio u Beograd sa suzama u očima: Još mi je vruća glava, jako mi je teško /FOTO/

Sportal blic 05.02.2016
Andrija Živković, još uvek fudbaler Partizana koji je prebačen u Teleoptik, vratio se u Beograd nešto pre 15 časova. Foto: O. Bunić / RAS Srbija Andrija Živković po dolasku u Beograd Zlatni "orlić" je odlukom čelnika crno-belih vraćen sa… »
Vuletić za "Blic": Moramo da platimo 2.500.000, a ne 3.100.000 evra zbog Živkovića!

Vuletić za "Blic": Moramo da platimo 2.500.000, a ne 3.100.000 evra zbog Živkovića!

Sportal blic 05.02.2016
Andrija Živković će od petka popodne biti u Beogradu, vraćen je s priprema - nije produžio ugovor s Partizanom i izvesno je da klub čeka plaćanje penala. Ali oni će ipak biti u iznosu od 2,5 miliona evra, a ne 3,1 milion, kako su pojedini mediji… »
OTKRIVENO - Partizan zbog Živkovića gubi VIŠE od 3 miliona evra!

OTKRIVENO - Partizan zbog Živkovića gubi VIŠE od 3 miliona evra!

Sportske.net 05.02.2016
'Pak sa đavolom' prikladniji je naziv za ono što je prethodna Uprava Partizana potpisala sa Fondom Pinija Zahavija jer suma koju crno-beli moraju da plate na ime penala iznosi više od 2.5 miliona evra. Fudbalski klub Partizan odstranio je Andriju… »
NOVI DETALJI: Partizan mora da plati ukupno 3.100.000 evra zbog Živkovića!

NOVI DETALJI: Partizan mora da plati ukupno 3.100.000 evra zbog Živkovića!

Mozzart sport 05.02.2016
Neverovatne odredbe ugovora koji je sklopila prethodna uprava crno-belih tek sad ugledale svetlost dana. Mislili ste da je gotovo? Kakva varka. Naprotiv, zbog Andrije Živkovića i štetnog ugovora sklopljenog za vreme vladavine prethodne uprave, Partizan… »
Partizan - Još dva pojačanja do kraja prelaznog roka!

Partizan - Još dva pojačanja do kraja prelaznog roka!

Sportske.net 05.02.2016
Sedam dana pre zatvaranja zimske transfer pijace u Srbiji sportski sektor fudbalskog kluba Partizan intenzivirao je pregovore sa Dinom Ndlovuom koji bi uskoro mogao da postane novi član crno-belih. Saga oko Andije Živkovića u četvrtak je dobila neku… »

Vesti dana »