Povezane vesti

OBMANUO NAROD: Radnik koji je napao Matijević rekao da je sve laž (VIDEO)

OBMANUO NAROD: Radnik koji je napao Matijević rekao da je sve laž (VIDEO)

Pravda 05.02.2016
Bivši zaposleni Industrije mesa Matijević Mihajlo Čepi, čiji je video snimak zapalio društvene mreže, priznao je da je laž sve što je pričao o lošem kvalitetu mesa i izvinio se porodici Matijević. Čepi je na društvene mreže postavio video u… »
(Video) Čepi Priznao: Lagao sam da Matijević koristi neispravno meso

(Video) Čepi Priznao: Lagao sam da Matijević koristi neispravno meso

Kurir 05.02.2016
NOVI SAD - Mihajlo Čepi, bivši radnik Industrije mesa "Matijević", koji je pre nekoliko dana objavio optužujuće snimke iz ove mesare i uzburkao srpsku javnost, danas je objavio novi snimak u kojem se, uz izvinjenje svim stranama, pravda da su ga na… »
Čepi: Bio sam primoran da optužim "Matijeviće"

Čepi: Bio sam primoran da optužim "Matijeviće"

Dnevnik 05.02.2016
Bivši radnik Industrije mesa „Matijević” Mihajlo Čepi je postavio novi video-snimak, u kojem se izvinjava porodici Matijević i nekadašnjim kolegama zbog tvrdnji. iznetih ove sedmice u javnosti da Industrija mesa „Matijević” u proizvodnji… »
Čepi priznao: Bio sam primoran

Čepi priznao: Bio sam primoran

Akter 05.02.2016
Mihajlo Čepi, bivši radnik Industrije mesa "Matijević", koji je pre nekoliko dana objavio optužujuće snimke iz ove mesare i uzburkao srpsku javnost, danas je objavio novi snimak u kojem se, uz izvinjenje svim stranama, pravda da su ga na to primorale… »
OTKRIO KO GA JE NATERAO DA BLATI MATIJEVIĆE: Obmani potrošača došao kraj! (VIDEO)

OTKRIO KO GA JE NATERAO DA BLATI MATIJEVIĆE: Obmani potrošača došao kraj! (VIDEO)

Večernje novosti 05.02.2016
U video snimku koji je na društvene mreže postavio bivši zaposleni Industrije mesa "Matijević", navodi se da je napad bio instruiran od strane konkurentskih kompanija, a da je cela priča otišla dalje nego što je on planirao. Nakon nedelju dana… »

Vesti dana »