Povezane vesti
Optužnica protiv pijanog vozača
Večernje novosti 11.02.2016
Nikola Tošić (28) optužen je da je vozeći motocikl pod dejstvom alkohola, kod Niša izazvao tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula Vanja Janković (18). MLADIĆ iz Malče Nikola Tošić (28) optužen je da je 22. jula 2015, vozeći motocikl… »
Pijan Na Motoru: Optužen za smrt mlade Hrvatice (18)!
Kurir 11.02.2016
Tošić je motorom „suzuki“, kojim je vozio devojku, udario u ogradu nadvožnjaka u blizini sela Gornja Vrežina usled čega je ona preletela preko i pala na auto-put. NIŠ - Više javno tužilaštvo u Nišu podiglo je optužnicu protiv profesionalnog… »
Vesti dana »

Ministar Stanković: Država određuje cenu udžbenika od nacionalnog značaja
Serbian News Media pre 4 minutajoš 14 povezanih

"Proces se vodi pod pritiskom": Oglasio se advokat aktivista SNS: "Nadam se da će do narednog ročišta sud biti oslobođen spoljašnjih uticaja
Blic pre 1 satjoš 58 povezanih

Studenti FTN u blokadi: NNV donelo odluku o asinhronoj nastavi - bez rasprave i uvažavanja studentskih stavova
N1 Info pre 2 satajoš 20 povezanih

"Strani centri moći haraju Srbijom" Đukanović posle puštanja aktivista PSG: Današnja odluka Apelaciong suda u Novom Sadu je poruka vlastima i Aleksandru Vučiću
Kurir pre 1 satjoš 21 povezana

Rusija predložila drugu rundu razgovora s Ukrajinom 2. juna u Istanbulu
Slobodna Evropa pre 45 minutajoš 44 povezane