Povezane vesti

Iran Upozorava Saudijsku Arabiju: Nemojte da šaljete vojsku u Siriju!

Iran Upozorava Saudijsku Arabiju: Nemojte da šaljete vojsku u Siriju!

Pravda 14.02.2016
TEHERAN – Zamenik načelnika generalštaba iranske vojske Masud Džazajeri upozorio je danas Rijad da ne šalje vojsku u Siriju, nakon što je Saudijska Arabija rasporedila borbene avione u Turskoj. Prema njegovim rečima, Iran svakako neće dozvoliti… »
Iran upozorio S. Arabiju: Ne šaljite vojsku u Siriju

Iran upozorio S. Arabiju: Ne šaljite vojsku u Siriju

Al Jazeera 14.02.2016
Mi nećemo dozvoliti da se situacija u Siriji mijenja prema volji 'pobunjeničkih zemalja', kazao zamjenik načelnika Generalštaba iranske vojske Masoud Jazayeri. Iran je danas upozorio Saudijsku Arabiju da ne šalje svoje vojnike u Siriju nakon što je… »
Upozorenje S. Arabiji: Ne šaljite vojsku u Siriju

Upozorenje S. Arabiji: Ne šaljite vojsku u Siriju

Akter 14.02.2016
Iran je upozorio Saudijsku Arabiju da ne šalje svoje vojnike u Siriju nakon što je ta zemlja počela da raspoređuje borbene avione u Tursku. Zamenik načelnika generalštaba iranske vojske Masud Džazajeri upozorio je danas Rijad da ne šalje vojsku u… »
Iran upozorava Saudijsku Arabiju da ne šalje vojsku u Siriju

Iran upozorava Saudijsku Arabiju da ne šalje vojsku u Siriju

Slobodna Evropa 14.02.2016
Iran je upozorio Saudijsku Arabiju da ne šalje svoje vojnike u Siriju nakon što je ta zemlja počela da raspoređuje borbene avione u Tursku. "Mi svakako nećemo dozvoliti da se situacija u Siriji menja prema volji 'pobunjeničkih zemalja'. Donosićemo… »
Iran: Saudijska Arabija da ne šalje vojsku u Siriju

Iran: Saudijska Arabija da ne šalje vojsku u Siriju

Politika 14.02.2016
TEHERAN - Zamenik načelnika generalštaba iranske vojske Masud Džazajeri upozorio je danas Rijad da ne šalje vojsku u Siriju, nakon sto je Saudijska Arabija rasporedila borbene avione u Turskoj. Prema njegovim rečima, Iran svakako neće dozvoliti da… »
Iran Zapretio Saudijskoj Arabiji: Ne šaljite vojsku u Siriju!

Iran Zapretio Saudijskoj Arabiji: Ne šaljite vojsku u Siriju!

Kurir 14.02.2016
TEHERAN - Iran je danas upozorio Saudijsku Arabiju da ne šalje svoje vojnike u Siriju nakon što je ta zemlja počela da raspoređuje borbene avione u Tursku, javila je iranska televizija Al Alam. "Mi svakako nećemo dozvoliti da se situacija u Siriji… »

Vesti dana »