Povezane vesti

Božinov: Želimo da zgazimo Zvezdu!

Božinov: Želimo da zgazimo Zvezdu!

Večernje novosti 18.02.2016
U Humskoj ne kriju da već razmišljaju o 150. večitom derbiju, Bugarin hrabro najavljuje: Verujem da ćemo u toj utakmici potvrditi da smo pravi tim. KAŽEŠ OFK, misliš Zvezda. Fudbaleri Partizana u nedelju kreću u prolećne bitke na Vračaru protiv… »
Štoper Partizana Upozorava: Marko Jovanović: Šta nam znači derbi, ako kiksnemo protiv OFK Beograda

Štoper Partizana Upozorava: Marko Jovanović: Šta nam znači derbi, ako kiksnemo protiv OFK Beograda

Sportal blic 18.02.2016
Fudbaler Partizana Marko Jovanović rekao je da crno-beli prolećni deo sezone u Superligi počinju "od nule" i istakao da žele da budu ekipa sa najviše pobeda do kraja prvenstva. Foto: FK Partizan / Promo Marko Jovanović "Idemo od nule, tako smo se… »
Božinov: Da zgazimo Zvezdu!

Božinov: Da zgazimo Zvezdu!

Mozzart sport 18.02.2016
"Nisam ih gledao, ali normalno da sam čuo koga su doveli. Imamo stručni štab koji analizira te stvari", poručio je Bugarin. Napadač Partizana Valeri Božinov mislima je već u 150. večitom derbiju, poručivši da bi pobeda nad Crvenom zvezdom donela… »
Marko Jovanović: Ne vredi nam pobeda u derbiju ništa, ako pre toga ne pobedimo OFK!

Marko Jovanović: Ne vredi nam pobeda u derbiju ništa, ako pre toga ne pobedimo OFK!

Hot sport 18.02.2016
Jedan od najiskusnijih prvotimaca Partizana Marko Jovanović rekao je da ekipa ne sme da misli o "večitom derbiju", pošto prvo mora da pobedom protiv OFK Beograda na najbolji način otvori drugi deo sezone u Superligi. – Naravno da su misli o derbiju… »
Božinov i starlete? Gluposti!

Božinov i starlete? Gluposti!

Sportske.net 18.02.2016
Bugarski internacionalac Valeri Božinov obratio se novinarima u SC Teleoptik i zamolio da mu ne postavljaju pitanja "o glupostima koje ga ne interesuju" već samo o Partizanu. Beogradskom čaršijom pronela se vest da je napadač fudbalskog kluba… »
Molba Valerija Božinova: Nemojte me povezivati sa starletama, želimo da zgazimo Zvezdu!

Molba Valerija Božinova: Nemojte me povezivati sa starletama, želimo da zgazimo Zvezdu!

Hot sport 18.02.2016
Bugarski napadač imao je iskrenu molbu za novinare i javnost prilikom druženja u SC 'Teleoptik'. Valeri Božinov nije bio predviđen za razgovor sa predstavnicima ‘sedme sile’, ali je sam izašao pred brojne novinare i zamolio ih za malo pažnje… »
Bugarin puca od samopouzdanja: Zgazićemo Zvezdu

Bugarin puca od samopouzdanja: Zgazićemo Zvezdu

Vesti online 18.02.2016
Ovog vikenda počinje Super liga Srbije, a sve oči fudbalske javnosti biće uperene ka narednoj nedelji, kada se igra 150. večiti derbi. Temperatura se već podgrejava. Partizan je daleko od krune, čak 26 bodova ima zaostataka u odnosu na Crvenu… »
Danas bilijar i stoni fudbal, u nedelju OFK, a za Zvezdu ima vremena (FOTO)

Danas bilijar i stoni fudbal, u nedelju OFK, a za Zvezdu ima vremena (FOTO)

Mozzart sport 18.02.2016
Fudbaleri Partizana družili se sa novinarima u Sportskom centru Teleoptik. Jedan od najiskusnijih prvotimaca Partizana Marko Jovanović rekao je danas da ekipa ne sme da misli o večitom derbiju, pošto prvo mora da pobedom protiv OFK Beograda na… »

Vesti dana »