Povezane vesti

Lončar o kupovini stana: Ugovore sam odneo u policiju

Lončar o kupovini stana: Ugovore sam odneo u policiju

N1 Info 23.02.2016
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar tvrdi da 2002. nije znao da je osoba od koje je kupio stan bila supruga Sretka Kalinića, pripadnika zemunskog klana. Novinarima je poručio je da ne želi da učestvuje u, kako je rekao, predizbornoj kampanji, dodajući… »
Lončar: Ugovore o stanu sam odneo policiji

Lončar: Ugovore o stanu sam odneo policiji

Radio 021 23.02.2016
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je, povodom teksta KRIK-a da je kupio stan od supruge člana zemunskog kriminalnog klana, da je sve ugovore sam odneo policiji. "Postoje državni organi koji o tome vode računa", kazao je Lončar. KRIK je juče… »
Lončar: Epilog priče o kupovini stana poznat

Lončar: Epilog priče o kupovini stana poznat

Beta 23.02.2016
Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar danas je, povodom teksta Mreže za istraživanja kriminala i korupcije - KRIK, da je pre 14 godina kupio stan od supruge člana zemunskog klana, izjavio da je epilog priče o kupovini stana poznat i da je on sve… »
Lončar: Policiji sam lično odneo ugovore o stanu

Lončar: Policiji sam lično odneo ugovore o stanu

Akter 23.02.2016
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas, povodom navoda KRIK-a da je pre 14 godina kupio stan od supruge člana zemunskog klana, da su nadležni organi uradili svoj posao i da je epilog o tome poznat. "Lično sam odneo sve ugovore policiji… »
Lončar: Poznat epilog o kupovini stana

Lončar: Poznat epilog o kupovini stana

Beta video 23.02.2016
BEOGRAD- Ministar zdravlja Zlatibor Lončar danas je, povodom teksta Mreže za istraživanja kriminala i korupcije - KRIK da je pre 14 godina kupio stan od supruge člana zemunskog klana, izjavio da je epilog priče o kupovini stana poznat i da je on sve… »
Lončar: Policiji sam lično odneo ugovore o stanu

Lončar: Policiji sam lično odneo ugovore o stanu

Kurir 23.02.2016
BEOGRAD - Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas, povodom navoda KRIK da je pre 14 godina kupio stan od supruge člana zemunskog klana, da su nadležni organi uradili svoj posao i da je epilog o tome poznat. "Lično sam odneo sve ugovore… »

Vesti dana »