Povezane vesti

Incident Na Predavanju: Devenportu vikali "Okupacija, ovo nije demokratija, prisiljeni smo na vas"

Incident Na Predavanju: Devenportu vikali "Okupacija, ovo nije demokratija, prisiljeni smo na vas"

Blic 23.02.2016
Pred početak večerašnjeg predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Devenporta na Fakultetu političkih nauka, troje prisutnih je protestovalo zbog njegovog dolaska, da zviždi i da viču "Okupacija, ovo nije demokratija, mi smo prisiljeni na vas"… »
Zviždali Devenportu: Okupacija, nećemo u EU!

Zviždali Devenportu: Okupacija, nećemo u EU!

Mondo 23.02.2016
Predstavnik EU u Srbiji Majkl Devenport doživeo neprijatnost na Fakultetu političkih nauka. "Okupacija... prisiljeni smo na vas", uzvikivali su prisutni. Pred početak večerašnjeg predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Devenporta na Fakultetu… »
Incident pred početak predavanja Majkla Devenporta

Incident pred početak predavanja Majkla Devenporta

Akter 23.02.2016
Pred početak predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Davenporta na FPN-u troje prisutnih je protestovalo zbog njegovog dolaska. Pred početak večerašnjeg predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Devenporta na Fakultetu političkih nauka… »
Incident na FPN-u pred početak predavanja Majkla Devenporta

Incident na FPN-u pred početak predavanja Majkla Devenporta

Politika 23.02.2016
Pred početak predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Devenporta na Fakultetu političkih nauka, troje prisutnih je protestovalo zbog njegovog dolaska, da zviždi i da viču „Okupacija, ovo nije demokratija, mi smo prisiljeni na vas”. Dve osobe… »
DEVENPORTU PRIREDILI HAOS: Izviždan kao „okupator“!

DEVENPORTU PRIREDILI HAOS: Izviždan kao „okupator“!

Pravda 23.02.2016
BEOGRAD – Pred početak večerašnjeg predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Devenporta na fakultetu političkih nauka, troje prisutnih je protestovalo zbog njegovog dolaska, da zviždi i da viču „Okupacija, ovo nije demokratija, mi smo… »
Incident pred početak predavanja Majkla Devenporta na Fakultetu političkih nauka

Incident pred početak predavanja Majkla Devenporta na Fakultetu političkih nauka

Kurir 23.02.2016
BEOGRAD - Pred početak večerašnjeg predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Devenporta na Fakultetu političkih nauka, troje prisutnih je protestovalo zbog njegovog dolaska, da zviždi i da viču "Okupacija, ovo nije demokratija, mi smo… »
FOTO: Ovako su napali Davenporta na FPN-u

FOTO: Ovako su napali Davenporta na FPN-u

Vesti online 23.02.2016
Pred početak večerašnjeg predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Davenporta na Fakultetu političkih nauka, troje prisutnih je protestovalo zbog njegovog dolaska. Oni su zviždali i vikali "Okupacija, ovo nije demokratija, mi smo prisiljeni na… »
Incident pred početak predavanja Majkla Devenporta

Incident pred početak predavanja Majkla Devenporta

Novi magazin 23.02.2016
Dve osobe koje su protestovale su odmah izvedene iz sale, a treći je naknadno nateran da izađe. Devenport je prokomentarisao da mu se čini da to postaje uobičajena praksa na ovakvim događajima i da je nedavno imao sličnu situaciju na skupu u hotelu… »
Incident pred početak predavanja Majkla Davenporta

Incident pred početak predavanja Majkla Davenporta

RTS 23.02.2016
Pred početak večerašnjeg predavanja šefa Delegacije EU u Srbiji Majkla Davenporta na Fakultetu političkih nauka, troje prisutnih je protestovalo zbog njegovog dolaska. Zviždali su i vikali "okupacija, ovo nije demokratija, mi smo prisiljeni na vas"… »
INCIDENT NA FPN Devenportu zviždali i vikali "Okupacija, ovo nije demokratija"

INCIDENT NA FPN Devenportu zviždali i vikali "Okupacija, ovo nije demokratija"

Večernje novosti 23.02.2016
Troje prisutnih protestvovalo je na predavanju šefa Delegacije Evropske unije u Srbiji, Majkla Devenporta, u amfiteatru na Fakultetu političkih nauka. Troje prisutnih protestvovalo je na predavanju šefa Delegacije Evropske unije u Srbiji, Majkla… »

Vesti dana »