Povezane vesti

Dva gola Mesija za prednost Barselone pred revanš sa Arsenalom

Dva gola Mesija za prednost Barselone pred revanš sa Arsenalom

Politika 24.02.2016
Juventus i Bajern odigrali nerešeno 2:2. LONDON - Fudbaleri Barselone pobedili su Arsenal u gostima sa 2:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Strelac je bio Lionel Mesi, u 71. i iz penala u 83. minutu. Arsenal je bio konkretniji u prvom… »
Arsen se vajka: Barsa je mogla da padne

Arsen se vajka: Barsa je mogla da padne

Mondo 24.02.2016
Menadžer Arsenala kaže da je naivno primljen prvi gol popločao put ka porazu i da je Barselona "95 odsto" u četvrtfinalu. Protivnička mreža netaknuta na pet od poslednjih osam mečeva. Arsenal se šestu godinu zaredom nalazi pred eliminacijom u… »
Belerin: "I dalje imamo šanse za prolaz"

Belerin: "I dalje imamo šanse za prolaz"

Sportske.net 24.02.2016
Fudbaler Arsenala Ektor Belerin rekao je da njegova ekipa i dalje ima šanse da eliminiše Barselonu i plasira se u četvrtfinale Lige šampiona. Arsenal je sinoć na svom terenu izgubio od Barselone sa 0:2 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona… »
Gvardiola: Ne zanima me fizička pripremljenost igrača

Gvardiola: Ne zanima me fizička pripremljenost igrača

Večernje novosti 24.02.2016
Mene zanima psihičko stanje. Mogli smo da pobedimo, ali ćemo izvući pouke. Ipak, oni imaju igrače kao što su Mandžukić, Pogba, Bonući - priča trener Bajerna. Trener Bajerna iz Minhena Pep Gvardiola rekao je da je zadovoljan igrom svoje ekipe… »
Alegri: Drugo poluvreme recept za četvrtfinale

Alegri: Drugo poluvreme recept za četvrtfinale

Vesti online 24.02.2016
Trener fudbalera Juventusa Masimilijano Alegri rekao je da veruje da njegov tim može da pobedi u Minhenu Bajern i plasira se u četvrtfinale Lige šampiona. Šampion Italije uspeo je da izbegne poraz u Torinu iako je gubio golovima Milera i Robena, ali u… »
Gvardiola: Malo li je remi protiv Juventusa u Torinu?

Gvardiola: Malo li je remi protiv Juventusa u Torinu?

Sportski žurnal 24.02.2016
Trener Bajerna Pep Gvardiola izjavio je da je zadovoljan remijem protiv Juventusa (2:2) u prvom meču osmine finala Lige šampiona, uprkos tome što je bavarski tim vodio 2:0. - Mogli smo da pobedimo, ali ne zaboravite da imamo mladu ekipu i iz ovoga… »
Gvardiola: Ne zanima me fizička pripremljenost igrača

Gvardiola: Ne zanima me fizička pripremljenost igrača

Hot sport 24.02.2016
Trener Bajerna iz Minhena Đozep Gvardiola rekao je da je zadovoljan igrom svoje ekipe protiv Juventusa u osmini finala Lige šampiona. Španski stručnjak je dodao da njegovi fudbaleri nisu ispustili prednost od dva gola zbog slabije fizičke… »
Busanje u grudi posle povratka iz mrtvih: Vratićemo se i iz Minhena kao pobednici

Busanje u grudi posle povratka iz mrtvih: Vratićemo se i iz Minhena kao pobednici

Mozzart sport 24.02.2016
Iz tabora Juventusa uveravaju da mogu do četvrtfinala Lige šampiona. Trener Juventusa Masimilijano Alegri rekao je da veruje da njegov tim može da pobedi u Minhenu Bajern i plasira se u četvrtfinale Lige šampiona. Šampion Italije uspeo je da izbegne… »
Pogba: U revanšu počinjemo od nule

Pogba: U revanšu počinjemo od nule

Hot sport 24.02.2016
Fudbaler Juventusa Pol Pogba rekao je da veruje da njegova ekipa može da pobedi Bajern u Minhenu i plasira se u četvrtfinale Lige šampiona. Fudbaleri Juventusa i Bajerna iz Minhena odigrali su sinoć u Torinu 2:2, u prvoj utakmici osmine finala Lige… »
Pogba: U revanšu počinjemo od nule

Pogba: U revanšu počinjemo od nule

Večernje novosti 24.02.2016
Uspeli smo da izjednačimo na 2:2, tako da u revanšu krećemo od nule. Najvažnija stvar je da u Minhenu ne primimo gol - kaže fudbaler Juventusa. Fudbaler Juventusa Pol Pogba rekao je da veruje da njegova ekipa može da pobedi Bajern u Minhenu i… »

Vesti dana »