Povezane vesti

Tinejdžer Koji Je Uzburkao Srbiju: "Ne skupljajte pare, neka mi država nabavi lek"

Tinejdžer Koji Je Uzburkao Srbiju: "Ne skupljajte pare, neka mi država nabavi lek"

Blic 24.02.2016
Bolesni dečak Nenad Pavlović iz Beograda koji je javno zatražio zdravstvenu pomoć od državnog vrha Srbije, na šta je i dobio odgovor od premijera Vučića, ne želi da se za njega sakupljaju pare, već traži da država trajno reši njegovo lečenje… »
Država traži zakonski način da pomogne Nenadu Pavloviću

Država traži zakonski način da pomogne Nenadu Pavloviću

Novi magazin 24.02.2016
Vučić je, odgovarajući na pitanje novinara šta će država učiniti da bi pomogla mladiću Nenadu Pavloviću, koji boluje od teške bolesti krvi i ne može da dođe do leka koji mu je potreban, rekao da su troškovi za lekove veoma visoki, ali da to… »
Lončar sa Nenadom Pavlovićem

Lončar sa Nenadom Pavlovićem

RTV 24.02.2016
BEOGRAD - Ministar zdravlja Zlatibor Lončar sastaće se danas sa Nenadom Pavlovićem, mladićem koji boluje od teške bolesti krvi, a koji se snimkom na Jutjubu obratio državnom vrhu Srbije, posle čega je reagovao i premijer Aleksandar Vučić. "Ja sam… »
Ispovest Bolesnog Dečaka (16) Srbija ne može za druge stvari da ima novca, a za bolesnu decu da nema

Ispovest Bolesnog Dečaka (16) Srbija ne može za druge stvari da ima novca, a za bolesnu decu da nema

Kurir 24.02.2016
Neću da mi građani uplaćuju novac. Država mora da brine o tome, poručuje Nenad Pavlović (16), koji boluje od retke bolesti krvi i za čije je lečenje potrebno 450.000 evra godišnje. BEOGRAD - Ne tražim novac od građana Srbije, tražim od države… »
Vučić: Daćemo sve od sebe da pomognemo Nenadu Pavloviću

Vučić: Daćemo sve od sebe da pomognemo Nenadu Pavloviću

Blic 24.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će država dati sve od sebe da pomogne Nenadu Pavloviću iz Beograda, tinejdžeru koji je javno, preko društvenih mreža, zatražio pomoć od državnog vrha Srbije da trajno reši njegovo lečenje i… »
Ne skupljajte pare, nek mi država nabavi lek! (VIDEO)

Ne skupljajte pare, nek mi država nabavi lek! (VIDEO)

Alo 24.02.2016
Stanje bolesnog dečaka koji je sakupio hrabrost da javno zatraži zdravstvenu pomoć od premijera Vučića i državnog vrha putem društvenih mreža je sve lošije. On u izjavi za Alo! kaže da ne želi da skupljamo pare za njega, već da se njegovo… »
Srbijo, pomozi svojoj deci!

Srbijo, pomozi svojoj deci!

Večernje novosti 23.02.2016
Video-poruka Nenada Pavlovića (16) uzburkala javnost, reagovali premijer i ministar zdravlja. Pitam državni vrh da li je istina da nema novca za moje lečenje. MOJE ime je Nenad Pavlović. Imam 16 godina. Živim na Novom Beogradu. Bolujem od jedne… »

Vesti dana »